Skocz do zawartości

Diablo CAM 2 - problem z Tramsformer


voitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z moim Diablo CAM 2, z H/Rev 4.0. Mam wgrany oryginalny soft (Diablo 2.0). Chciałem wgrać poprzez CAS3+ Tranformera v0.02 (używając soft 9.3.0), ale ciągle CAS wyświetla mi błąd, że oprogramowanie niezgodne z kartą. Próbowałem zrobić backup z drugiego diablo (też CAM2, ale z H/rev 3.9), ale niestety nie wchodzi... Próbowałem podmienić wszystkie pliki, ale po podmiance niestety CAM się nie uruchamia. Czy ktoś wie jak wgrać transformera na cam 2 z H/rev.4.0? A może jakiś inny soft (próbowałem też ipnosys - ale nie wchodzi), który wejdzie na Diablo CAM 2 i będzie odbierał zarówno Seca MediaGuard i Viaccess (chodzi mi o Cyfre+, n-kę i kanały z TP)? Uniżenie proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigcyc,

Dzięki za odp.

spróbuję wgrać ipnosys i dam znać

 

...a Hollex sprzedawał diablo cam 2 (hw. 3.9) z wgranym transormer 0.02. Ale od miesiąca ich brak. Najpierw sprawdzę jak chodzi z ipnosys... A czy ktoś wie czy underworld też dekoduje większość systemów? Jeśli tak, to która wersja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok BIGCYC123 WIELKIE DZiĘKI - DZIAŁA!!!

Więc musiałem użyć cas studio 9.0.1 i cas 9.3.0. Przy pomocy cas 9.3.0 wgrałem ipnosys 0.36, a przy pomocy cas 9.0.1 włączyłem wszystkie kodowania. I hula bez problemu. Jeszcze raz wielkie dzięki. :-)>

pozdro...

 

PS

...aha... żaden soft cas 9.x.x (używam cas3+) nie chce mi sformatować diablo cam 2 h/w 4.0. Ale to już nie jest konieczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hejka,

Czy ktoś miał problem z kartą TPSA w Diablo CAM? Od kilku tygodni mam wszystkie kanały, włącznie z HD, POZA TRZEMA: TVN24, TVNCNBC i TVP-HD, Dodam, że nie jest to problem z opcją WitajHD, bo TVNturboHD, TVP1HD, czy TVN-HD działają bez problemu. W dekoderze TPSA kanały chodzą bez problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ustawić dekoder na kanale, z którego napływają aktualizacje a potem wyłącz odbiornik, wyłącz z sieci, wyjmij moduł a po paru sekundach włącz ponownie, włóż moduł, który powinien podjąć inicjalizację. Po tym zabiegu przełącz na kanały, których nie miałeś. Jeśli to nie pomogło, to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@voitek trzeba czekać na porawkę wsadu lub wyedytować caid ( to 2 nie wiem czy coś da) ponieważ operator stosuje długie emm nie wszystkie tunery ( i też moduły ) z tym sobie radzą a ostatnio maja zachcianki w TP i testująa via 5.0 ( aby skrócić shar narazie działa on dobrze na tunkach z linux) 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ustawić dekoder na kanale, z którego napływają aktualizacje....

zdzima, tak jak pisałem wcześniej, na dekoderze tepsy kanały chodzą bez problemu...

 

...wyedytować caid... ponieważ operator stosuje długie emm ... w TP i testująa via 5.0 0

bigcyc123 czy możesz powiedzieć:

1. Jak ustawić caids? Tzn co wybrać w opcjach?

2. Czy coś zmienić w ustawieniach w emm?

:?

 

PS

Mam ten sam problem na Diablo zarówno na transformer jak i ipnosys tylko z tymi czterema kanałami tepsy: TVN24, TVN-meteo, TVNCNBC i TVP-HD (reszta HD działa bez zarzutu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...