Skocz do zawartości

Cyfra z PS3


radekmichalak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo pewnie brałeś w pierwszych dniach. Ja miałem umowy pisane w listopadzie a TV trafiały przed świętami lub nawet po nowym roku. Tutaj głównie chodzi o informacje. Jeśli ktoś u mnie podpisuje umowę i z informacji jaką Cyfra nam przekazuje o terminie dostawy, informujemy, że np. 10 dni a czeka 2 miesiące to ludzie narzekają nie na Cyfrę tylko na nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie informacje dotyczące dostarczenia PS3, jedna wprost od Cyfry, a druga od miejscowego dystrybutora

 

1. Od dystrybutora:

 

W związku z Państwa pytaniami dotyczącymi terminu dostarczania konsoli, chcieliśmy poinformować, że prezent powinien zostać dostarczony do Abonentów w terminie do 10 dni od momentu rejestracji Umowy. Na koniec 6 dnia po rejestracji Umowy, w systemie zostanie wstawiony specjalny komentarz, który będzie powodował wysyłkę danych do firmy kurierskiej.

 

Firma ta drukuje umowę sprzedaży konsoli oraz fakturę. Po przygotowaniu przesyłki firma kurierska kontaktuje się z Abonentem w dniu planowanego doręczenia.

 

2. Od Cyfry

 

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że termin dostarczenia konsoli będzie wynosił około 3 tygodni od daty podpisania Umowy.

 

Przed bezpośrednią wysyłką konsoli kurier powiadomi drogą sms o terminie dostawy przesyłki. W przypadku braku odbioru konsoli kurier zostawi Panu awizo, które w razie niezrealizowania w terminie 3 dni roboczych powoduje, iż 4 dnia przesyłka zwracana jest do nadawcy.

 

 

Komu wierzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...