Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat na co się skusić Clone+ czy bezprzewodowy splitter divISO MULTISYSTEM AIR? Przeczytałem bardzo dużo wcześniejszych stron no i lepiej wychodzi divISO tylko że to były wpisy dot.przewodowego splittera a jak się ma sprawa z bezprzewodowym? Powinien współpracować z Ferdkiem 7000 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w sprawie przycinek diviso, mimo wszelkich prób i zmian jakie nastąpiły, system dalej ma zwiechy. Co zrobiłem:

-zmieniłem soft w kartach i spliterze na najnowszy

-ustawiłem opcję "bardziej wymagający tuner"

-zmieniłem w swojej arivie zegar odczytu karty z 6 na 3,6 Mhz

 

co jeszcze może być przyczyną przycinek? Czasami mam cały dzień bez najmniejszej zwiechy, a czasami na Comedy Central podczas 30 min zwiesza się 15-20 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Szyszon

Przyczyną może być sam tuner a konkretniej jego soft. Pokombinuj z softami. Zobacz na którym będzie ci działać w miarę stabilnie. Ja nie jestem za Fergusonami, bo z nimi same problemy, ale naciskaj na producenta o nowy soft. Jeśli cię zignorują to ty ich firme też zignoruj. Wtedy kup sobie dekoder innej firmy. Ja tak zrobiłem i nie żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w sprawie przycinek diviso, mimo wszelkich prób i zmian jakie nastąpiły, system dalej ma zwiechy. Co zrobiłem:

-zmieniłem soft w kartach i spliterze na najnowszy

-ustawiłem opcję "bardziej wymagający tuner"

-zmieniłem w swojej arivie zegar odczytu karty z 6 na 3,6 Mhz

 

co jeszcze może być przyczyną przycinek? Czasami mam cały dzień bez najmniejszej zwiechy, a czasami na Comedy Central podczas 30 min zwiesza się 15-20 razy

ja miałem 2 arivy + sagem sd, na starym splitterze działało ok ale tylko do czasu gdy była włączona jedna ariva, w momencie włączenia drugiej, lub drugiej + sagema to zacinało

zmiana softu nie pomogła, taktowanie na 3,6 itd

pomogła dopiero wymiana splittera na atmel small III, teraz jest spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam następujący problem z moimi splitterem Wirelinka:

posiadam dwa dekodery C+ philipsa dsr6201hd i starszego philipsa dsx6010, wcześniej na obydwóch splittery (karty) działały bez problemowo, wczoraj zaktualizowałem wersję oprogramowania w DSR do 71 (wcześniej 69) oraz ściągnąłem nową listę programów i się zaczęło. Obecnie splitter działa wyłącznie na DSR, a na tym starszym DSX nie chodzi (działają tylko kanały nie kodowane). Po włączeniu na kodowane kanały na karcie nie przerwanie świeci się żółta dioda :( Czym to może być spowodowane, jak to naprawić?

P.S.

Próbowałem od nowa programować karty - nic nie dało.

Znajomy poz. że należałoby wgrać nowe oprogramowanie przez kabel do tego starszego dekodera. Czy to coś da?

 

 

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam następujący problem z moimi splitterem Wirelinka:

posiadam dwa dekodery C+ philipsa dsr6201hd i starszego philipsa dsx6010, wcześniej na obydwóch splittery (karty) działały bez problemowo, wczoraj zaktualizowałem wersję oprogramowania w DSR do 71 (wcześniej 69) oraz ściągnąłem nową listę programów i się zaczęło. Obecnie splitter działa wyłącznie na DSR, a na tym starszym DSX nie chodzi (działają tylko kanały nie kodowane). Po włączeniu na kodowane kanały na karcie nie przerwanie świeci się żółta dioda :( Czym to może być spowodowane, jak to naprawić?

P.S.

Próbowałem od nowa programować karty - nic nie dało.

Znajomy poz. że należałoby wgrać nowe oprogramowanie przez kabel do tego starszego dekodera. Czy to coś da?

 

 

z góry dzięki za pomoc

Najszybciej będę mógł Ci napisać w weekend - jeśli nie zapomnę. Moje nie posiadają tej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...