Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój obecny splitter ma już z 2-3 lata i teraz po zakupieniu pakietu hd zaczęły się problemy na dekoderach z zawieszaniem się kart klienckich (obraz nagle staje i przelaczenie na inny kanał wyskakuje - zakodowane -> trzeba wyciągać i wkładać z powrotem kartę do dekodera), nie mam możliwości aktualizacji oprogramowania serwera gdyż jest to jakaś samoróbka z allegro. Szukam splittera przewodowego jaki polecacie ?

Na allegro znalazłem splitter divISO, ma ktoś jakieś doświadczenie z tym splitterm ?

Jakie inne możecie polecić ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rumun1990 ja mogę tobie wylącznie polecić divISO mam go 8 miesięcy i żadnych problemów , osobiście uważam że to najlepszy jak na razie splitter na polskim rynku do tego można dołączyć fachową dobrą pomoc techniczną tej firmy, ale na twoim miejscu zastanowiłbym się nad bezprzewodowym divISO super działa i żadnych kabli naprawde będziesz zadowolony z przewodowego jak i bezprzewodowego divISO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przebrnąłem już przez kilka wątków tego forum szukając odpowiedzi czy warto płacić za usługę multiroomu czy dokonać zakupu splittera.

Wpis w tym wątku świadczy że zdecydowałem się na to drugie,teraz chcę rozwiać jeszcze kilka wątpliwości.

Po pierwsze - na pewno będzie to splitter bezprzewodowy,teraz kwestia czy Clone + czy Diviso,choć zdaję sobie sprawę że ile userów tyle opinii,może jednak ktoś mnie nakieruje na właściwy.Sygnał ma być rozdzielony na dwa TV,jeden z nich to jeszcze dobry stary kineskopowy Sony,z którym mam dodatkowe pytanie.Telewizor ten nie ma wbudowanego tunera do cyfrowej telewizji naziemnej;czy jest jakiś dobry tuner,który posiadałby możliwość oglądania właśnie tv naziemnej a zarazem służyłby jako tuner do Cyfry? Nie ukrywam że fajnie byłoby gdyby była możliwość odtwarzania filmów z pendriva,choć nie wiem czy takie kombajny to dobry pomysł

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ObywatelKane jesli nie chcesz mieć problemów to wybierz splitter bezprzewodowy divISO to jeden z najleszpych splitterów zero problemów mam go od roku , wiem moze karty w nim nie za ciekawie wygladaja ale to jedyna wada , a jesli chcesz mieć problemy to kup Clone+ który za miast pożadnych antenek ma w srodku blaszki imitujace antenki , natomiast co do tunerka polecam arive 120 combo z głowica do odbioru telwizji naziemnej bedziesz na nim odbieral cyfre+ i naziemna a także tnk na kartę . Mam ten zestawik i moge go polecic niezdecydowanym. A Clone+ odpuść sobie całkowicie maja nie dopracowane oprogramowania i co chwile wypuszczaja nowe jeszcze gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak piszesz to muszę się uważnie przyjrzeć temu divISO!:)

Tuner też zaraz oblookam,choć mam teraz przy kineskopowym TV Arivę T60 i jakoś tak średnio jestem zadowolony

Niby to co chciałem mam,ale jakoś mnie nie powala;zobaczymy,może ktoś jeszcze wrzuci mi inną propozycję niż produkt Fergusona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się tutaj z opinią niektórych ze Clone + śmiga[przez podwórko 30 m.]Jest to świetne urządzenie,ale zasięg jest fatalny -zasięg podany przez producenta 50m. to bajka.Przetestowałem je wzdłuż i w szerz ,z 8 m widząc się, potrafi gubić sygnał.

Numeru telefonu do gościa przecież Ci nie dam, a Clona brał na jesieni. I możesz nie wierzyć ale dzięki niemu mam następnych klientów. Sam montowałem w dość mocno zabudowanym domku i jest ok. Problem z zasięgiem odczułem po aktualizacji z 31.07.2011, ale po następnej problemu nie ma i tyle. W sprawie diviso się nie wypowiadam bo tego nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wczesniej pytalem o spliter bezprzewodowy. teraz postanowilem wszystko po kablach polaczyc. Powiedzcie mi czy na zwyklym kablu telefonicznym pojdzie w odleglosci do 70 m ? Teoretycznie powino isc, ale jak bedzie w praktyce ? Mam juz spliter, nie wiem jakiej firmy, napewno na PICu oparty. Podlaczylem 2 karty kablem - dziala jak narazie tylko na kartach turbo., odleglosc do 20 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak w ogóle wygląda współpraca dekoderów otrzymywanych od Cyfry ze spliterami? Wszystkie działają czy są może takie, które współpracują lepiej albo takie, których za chiny ludowe nie da się zmusić do współpracy ze spliterem? Chciałbym podzielić cyfrę i jeden tuner miałby być ten od operatora, a nie chcę się wkopać w problematyczny sprzęt :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanko do osób które mają optikuma x7 i spliter przewodowy WireLink.po zakupie tunka wgrałem mu soft,aby czytnik czytał kartę c+.no i oryginalną widzi i śmiga bez problemu.problem jest z kartą od splitera.nie może nawiązać połączenia z serwerem.spliter mam 2 lata.wszystko jest sprawne.karty działają w innych tunkach i w module astona.czy mószę zmienić soft splitera na nowszy??jak to jest u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...