Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@daniel_cyfra - jeśli chcesz wydać mało kasy i masz możliwość pociągnięcia kabli w mieszkaniu - to przewodowy, jeśli jest inaczej, to polecam bezprzewodowy - najlepiej taki, który będzie miał możliwość obsługi nagravisoin (sagemcom dsi87), na chwilę obecną "Clone+" zapowiada takowe oprogramowanie. Myślę, że programiści "divISO", za jakiś czas też napiszą soft współpracujący z systemem nagravision :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu mam spliter Clone+ i wszystkie uprawnienia przechodziły normalnie. Spliter rozdzielał sygnał do 2 x Technisat DigiCoder HD S2 (+ moduły Aston 2.23) oraz do stausieńkiego Fergusona AF 7018. Po dolożeniu Arrivy 100E zaczął się problem z przekazywaniem uprawnień na kartę abonencką siedzącą w serwerze splitera. Czy fakt, że Arriva jest podpięta powoduje, ze uprawnienia nie przechodzą do karty? Czyżby ten tuner zablokował przekazywanie uprawnień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam pytanko chce byc abonentem cyfry ale zanim zostane potrzebuje kupic sprzet od anteny po dekodery

 

powiedzcie mi jaki mam kupic dobry splitter za rozsadna kwote i jakie dekodery potrzebuje 1 hd mysle o sagemie tym od cyfry na poczatek umowy

i o 2 zwyklych dekoderach sd ktore takze drogo nie beda kosztowaly

 

dziekuje z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam splitter CARD SPLITTER TURBO HD V8.5 i dekodery pace pvr hd 500gb i sagem sd podczas działania dwoch dekoderów kanały TVP HI i Eurosport2 HD zacinają się gdy wyłącze sagem sd kanałe te działają normanlnie, czy moze to mieć jakiś związek ze splitterem?. Antenę mam 80 cm, sygnał w dekoderze pace 4,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

kupiłem CLONE+ i raz na jakis czas obraz zanika(czarny ekran), pomaga jedynie wyciągnięcie i ponowne włożenie karty. Clone+ jest zaktualizowany. Palą sie 2 diody zielone połączenia na 3. Czy jest taka mozliwość ze jest wadliwy czy tak może się dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do R0MAN1988 działa wyśmienicie mam divISO z dwiema kartami bezprzewodowymi i Arive z Cyfrą HD , mogę spokojnie tobie polecić tylko musisz podłączyć splitter do komputera włożyć kartę bezprzewodowa i zaznaczyć haczykiem Ferguson Ariva zapisać i super wszystko działa , sama pomoc techniczna naprawdę na wysokim poziomie, zawsze można liczyć na pomoc w razie jakiś problemów z ustawieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , poczytałem trochę i mam pytanie czy następująca koncepcja jest słuszna :

1. w telewizorze mam złącze CI+ do niego włożył bym moduł CAM AstonCrypt 2.26

http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/266 ... 26-seca-ci

 

2. do modułu wkładam jedna z kart z zestawu SPLITER PIC

http://allegro.pl/splitter-2-karty-turb ... 11922.html

 

3. drugą z kart do Stronga 6880 podłączonego do drugiego TV

4.karty łączę kablem 2 parowym z RJ-11

 

I jakie jest wasze zdanie ?

 

ponawiam pytanie, bo akurat w tej dziedzinie nie mam zbyt dużego doświadczenia.

Poradzi mi ktoś odnośnie tej koncepcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw odpowiedz co zamierzasz oglądać satelitę czy kablówkę i jaki tuner masz w odbiorniku?Jeżeli satelitę to odbiornik TV musi mieć tuner sat.Sa takie odbiorniki które maja wszystkie tunery ale to zdarza się niezbyt często zwykle jest DVB-T i kablówka i wtedy satelity nie daje się oglądać tym sposobem co proponujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...