Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem pare postów wcześniej, używam RFLink100 od paru lat, wszystko chodzi idealnie i to z róznymi tunerami których trochę już "przemieliłem", teraz nawet z wewnętrznym tunerem telewizora Panasonic. Clone+ to następca RFLinka, super dopracowany, piękne wykonanie, wystarczy spojrzeć, nie testowałem ale myślę że działanie również bez zarzutu a przy okazji zadowoli każdego estetę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam splitter medium IV, oraz dekodery Pace DSR 2221, i rzekomo Philips Pace 7201/91, Po podłączeniu obu tunerów, Pace 2221 super działa, a rzekomy Philips wyświetla taki komunikat "niewłaściwa lub uszkodzona karta abonencka". Jaka może byc przyczyna ? Pomocy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szanowni. Jaki splitter bezprzewodowy byście polecili ?. Czy jest sens wydawać 500 zł na Clona czy w zupełności wystarczy SerwerLink100 albo Div AIR Duo. Proszę o radę.

U mnie SerwerLink100 chodzi już drugi rok bez zarzutu przez ten czas nawet go nie aktualizowałem jak najbardziej mogę go polecić. Używam dekoderów PACE DSR 2221 oraz MEDIASAT. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie...

 

Proszę o pomoc w odpowiedzi na jedno nurtujące mnie pytanie.

 

CHciałbym zakupić splitter MULTI SPLITTER.

Posiada on zdolność obsługi do 8 tunerów.... (planuję podłączyć 6 w tym jeden z PVR - 2 kable) i zająć 7 slotów...

Czy ktoś sprawdzał czy owy splitter poradzi sobie z 7 aktywnymi klientami.

 

Pozdrawiam amonet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willa... tak...

antena z konwerterem Octo na 8 wyjść i będzie podłączonych 7 TV przy których będą osobne dekodery.... powoli zaczynam kłaść kable żeby przygotować sobie całą instalację.

wcześniej źle napisałem... chodziło mi że zajmę 7 slotów w splitterze a 8 w konwerterze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dwa miesiące wlacze ze spliterem i róznymi tunerami.Tydzień temu zakupiłem Stronga i od wczoraj sie zawiesza.Działa 2-3 minuty i wyskakuja pionowe , kolorowe pasy i tuner nie reaguje.Trezba go wyłaczyc z pradu po czym znowu działa 2-3 minuty i kapa.Juz mam załamke z tym spliterem i tunerami których przerobiłem juz 7 sztuk.Najlepsze jest to że próbowałem na dwóch róznych spliterach i na obu to samo.Co może byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam dekoder cyfry + Pace HDS 7241 PVR HD fergusona arive 100e i splitter smartWi(bezprzewodowy). Wszystko mam zdaje się podłączone prawidłowo, ale pisze brak sygnału.

 

Nie wiem czym jest to spowodowane sama karta w dekoderze cyfry działa dobrze.

 

Proszę o pomoc, może ktoś miał podobny problem i go jakoś rozwiązał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johnny77

Ja miałem podobny problem, co prawda na dwóch tunerach Fergusona ale problem ten sam. Kontaktowałem się ze sprzedawcą smarta, próbowaliśmy wszystkiego niestety bez efektu. W końcu zaproponował mi zamianę na RF Link 100, w bardzo zbliżonej cenie. Zgodziłem się i od tej pory wszystko śmiga ok. Może spróbuj takiej zamiany. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:google: --> SPLITER SECA/CONAX - C+,TNK, ARIVA 100,200 - 10MHz

 

Ja jestem bardzo zadowolony z tego splittera.

 

Mam pytanko do ludzi znających się dobrze na elektronice :smile: , czy jest szansa/możliwość techniczna, aby powstał splitter współpracujący z "Sagemcom DSI87":?: Wielokrotnie spotkałem się z opinią, że będzie z tym duży problem - prawda czy fałsz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że kodowanie Nagravision 4 jest tak skonstruowane, że mimo braku parowania, nie da się rozdzielić uprawnień, tak jak ma to miejsce w Seca, Conax, etc.:?: Nasuwa mi się pytanie, jak wygląda sprawa jednoczesnego oglądania i nagrywania (innego kanału) w Cyfrowym Polsacie, muszą przecież "iść dwa rozkodowane strumienie" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tuner Sagemcom HD pojawił się w ofercie Cyfry + stosunkowo niedawno, dlatego też jego oprogramowanie nie jest jeszcze dopracowane na tyle, aby w pełni współpracować z naszymi urządzeniami prawidłowo. Nasz Dział Techniczny obecnie analizuje tę kwestię i jeżeli ze strony Cyfry+ nie pojawi się w najbliższym czasie rozwiązanie, to będziemy starali się wyeliminować ten problem publikując oprogramowanie dla urządzeń Clone+. Jednak obecnie nie mamy jeszcze ustalonej dokładnej daty publikacji takiego oprogramowania. Z pozostałymi tunerami nie powinno być problemów we współpracy z urządzeniami Clone+" taka dostałem odpowiedź od producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do ludzi znających się dobrze na elektronice :smile: , czy jest szansa/możliwość techniczna, aby powstał splitter współpracujący z "Sagemcom DSI87":?: Wielokrotnie spotkałem się z opinią, że będzie z tym duży problem - prawda czy fałsz :?:

Gdy byłem ostatnio w APS C+ i załatwiałem tam jedną sprawę, pytałem się o Sagemcoma i Sprzedawca powiedział, ze próbowali na Clone+ i splitter działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam dylemat, do 28.02.11 można nabyć ten dekoder za 49PLN korzystając z promocji "oglądaj więcej za tę samą cenę", uwielbiam takie zabawki :jupi: , tylko na co mi terminal, który nie działa ze splitterem, musiałbym wziąć multiroom, a to się trochę nie kalkuluje :/ no i ta "bezcenna" mina małżonki kiedy zobaczy ile wydaliśmy na telewizję :> Współpracujący z Sagemcom splitter, rozwiązałby moje problemy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o pomoc.

 

Mam spliter SmartWi i 3 karty klienckie. Wszystko śmiga, poza tym ze na Philipsie 6201 HD (soft 67 dtt) nie działają niektóre kanały , zwłaszcza większość HD i są lekkie przycinki. Czy to wina starego softu w philipsie czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...