Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No jeżeli jakieś elementy na karcie są umieszczone za daleko i przez to karta się nie wsuwa to faktycznie tylko wymiana karty wchodzi w grę. Ale to musisz po pierwsze albo znaleźć inną kartę, która nadaje się do twojego splittera a jak nie, to mechanicznie rzeczywiście warto kupić taki "miękki" przedłużacz tak jak proponował kolega. Wtedy stara karta pozostaje bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, porównałem kartę od splittera i tą od cyfry. Karta dodatkowa wchodzi tyle samo co oryginalna, więc z tym nie powinno być problemów. Dociąłem właśnie te rogi i jedynie co uzyskałem to: karta włożona niewłaściwie lub uszkodzona. Czyli ją wykryło przynajmniej :] Posiadam zwykły przewodowy splitter, czy są różne karty do splitterów czy są one uniwersalne? Jak nie, to zobaczę model i ktoś powie jaką wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiadomość dla posiadaczy spliterów RFlink100 na stronie producenta pojawiła się aktualizacja oprogramowania

skopiowane ze strony producenta

 

 

"Program Aktualizator GreenEightSystem v1.8.2.0

Data publikacji: 10.02.2010

Zalecenia: Wysoki priorytet aktualizacji.

Zmiany:

- dopasowano kompatybilność sprzętową z cyfrowymi tunerami satelitarnymi

producentów Ferguson, Azbox, Globo oraz innych,

- ulepszono algorytmy koordynacji danych C2S.

 

Informujemy również, iż w celu poprawnego działania urządzeń należy zaktualizować oprogramowanie cyfrowych tunerów satelitarnych dostępnych w serwisach producentów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój splitter wygląda tak: http://www.centrumtvsat.join.pl/product_info.php?info=p438_SERWER-SPLITERA-W-OBUDOWIE.html&XTCsid=8253d3cd4760f4ecbed2f56f4ab9f6f2

Czyli muszę kupić nowy splitter? Czy tylko kartę? Poproszę linki pasujące do niego, jeśli takie są.

Bo na tej samej stronie są podane dwa rodzaje kart, tańsze za 20zł do philipsów http://www.centrumtvsat.join.pl/product_info.php?info=p432_KARTA-KLIENCKA-PIONEER-PHILIPS.html&XTCsid=8253d3cd4760f4ecbed2f56f4ab9f6f2 i uniwersalna, droższa http://www.centrumtvsat.join.pl/product_info.php?info=p433_KARTA-KLIENCKA-UNIWERSALNA.html&XTCsid=8253d3cd4760f4ecbed2f56f4ab9f6f2

Jeśli kupię tą uniwersalną, to będzie mi działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, a mianowicie mam philipsa pvr 7201 i ferguson FK-6900 CR kupiłem sobie spliter ServerRFLink 100 i dwie karty bez przewodowe. Kiedy miałem stary dekoder Cyfry wszystko hulało bez problemu teraz kiedy włoże kartę bezprzewodowa do philipsa nic nie działa :( lecz jak wyciagne z philipsa kartę to ferdek działa bez problemowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spliter Smartwi nie bardzo spisuje się z tunerem 250 GB PVR Philips...czy ma ktoś na to jakiś sposób lub może polecić co trzeba wgrać na spliter by to razem sie zgrało?O ile z Thomsonami i Pionierami chodzi bardzo dobrze o tyle nie można tego powiedzieć o współpracy z HD tunerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poradzcie mi bo nic nie wiem w tym temacie .Chodzi oto ze moja mama z bratem chca kupic obojetnie jaka platforme oby jak najtaniej najlepsza promocie .Ale tez chca miec sygnal na dwa telewizory poradzcie cos .Obojetnie czy to N ,POLSAT , CYFRA .Multiroom odpada cyfry bo za drogie pakiety i sama usluga .A moze ten spliter .jak to zrobic ? Napiszcie od poczatku jakie dekodery wziasc i takie tam .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie cyfra da się podzielić chociaż ostatnio czytałem że niektóre kanały n-ki też.Co musisz zrobić musisz kupić splitter ja używam rf-link 100 i jestem zadowolony u mnie działa bez problemu z takimi dekoderami jak Pace i Pioneer BCT 1630 wcześniej miałem dwa Pioneery i też hulało. Na aukcjach i w sklepach internetowych jest lista dekoderów które współpracują z danym splitterem więc musisz sobie przejrzeć kilka i wybrać jaki dekoder. W razie pytań pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich mam prośbę w doradzeniu mi jakie tunery kupić do rozdzielenia sygnału przewodowo przez spliter na 3 TV bez HD bo to są starsze odbiorniki i tak zastanawiam się na tymi w obecnej promocji Cyfry czyli Sagem SD , Pace dsr 2221 oraz Strong 6880 który najlepiej współpcacuje z spliterami i najbardziej sprawdził się już w boju bo opini naprawę dużo i tych pozytywnych jak i negatywnych , spliter jaki zamierzam kupić to Medium IV chyba że warto dopłacić i kupić jakiś lepszy stabilniejszy ?

Proszę o pomoc w tej kwestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój splitter wygląda tak: http://www.centrumtvsat.join.pl/product_info.php?info=p438_SERWER-SPLITERA-W-OBUDOWIE.html&XTCsid=8253d3cd4760f4ecbed2f56f4ab9f6f2

Czyli muszę kupić nowy splitter? Czy tylko kartę? Poproszę linki pasujące do niego, jeśli takie są.

Bo na tej samej stronie są podane dwa rodzaje kart, tańsze za 20zł do philipsów http://www.centrumtvsat.join.pl/product_info.php?info=p432_KARTA-KLIENCKA-PIONEER-PHILIPS.html&XTCsid=8253d3cd4760f4ecbed2f56f4ab9f6f2 i uniwersalna, droższa http://www.centrumtvsat.join.pl/product_info.php?info=p433_KARTA-KLIENCKA-UNIWERSALNA.html&XTCsid=8253d3cd4760f4ecbed2f56f4ab9f6f2

Jeśli kupię tą uniwersalną, to będzie mi działać?

 

Powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem po aktualizacji softu do RFlink 600, soft z dnia 10.02.2010r. Po zainstalowaniu nowego softu w splitterze i po włożeniu do niego oryginalnej karty nie mogę przeprogramować kart rf link 600 i 100? Co jest grane?

Wpierw przeprogramuj karty pózniej spliter a na końcu przydziel kartą dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam serwer rf100 i 4x karty od 1,5 roku. Zawsze staram się mieć aktualny soft. Po ostatniej aktualizacji (1.8.2.0 z 10.02.2010) mam problem z oryginalnym tunerem Cyfry+ - Philipsem HD PVR - nie przyjmuje żadnej z 4 kart - "niewłaściwa lub uszkodzona karta". Pozostałe tunery (2xFerg 8900 i 7600) działają normalnie na każdej karcie. Philipsa wyłączałem na godzinę z prądu, aktualizowałem kilka razy po kolei - karty, serwer, przydzielałem uprawnienia, dalej nic. Na oryginalnej karcie działa ok. Sprawdzałem dostępność aktualizacji tunera w menu Cyfry, ale twierdzi, że brak nowych. Zabrakło mi już pomysłów, proszę specjalistów o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę się będę wymądrzał ale stara indiańska zasada jest taka, że jak chodzi i nie ma problemów z tunerami i przechodzeniem uprawnień to po co zmieniać soft, jeśli coś się dzieje to wtedy można się pokusić o zmianę z tym że wszystkie "stare" softy zawsze sobie gdzieś tam wypalić na płytce i trzymać aby w razie potrzeby szybciutko przywrócić poprzednią stabilną wersję. Nowe nie znaczy sprawdzone i lepsze. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...