Skocz do zawartości

Zamówić n przez internet czy w punkcie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Chciałbym poznać Waszą opinię dot. zamawiania takich usług jak tv przez internet lub infolinię. Jedni cieszą się, że zamawiając przez sieć można zawrzeć umowę na 13 miesięcy ("promocja" lipcowa) zamiast 24mcy zawieranych w punkcie. Inni mówią, że mają lub mieli problemy z terminowością oraz rzetelnością usług.

 

Podzielcie się proszę doświadczeniem. Napiszcie proszę po jakim czasie przyjechał kurier i była aktywacja usługi. A może nie warto,,, lepiej zamówić w punkcie i mieć "od tazu"?

 

pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefonicznie najlepiej bo nie traci się promocji zamawiania internetowego i zawsze jest pewność że zamówienie nie będzie "leżało" gdzieś w systemie co w n jest bardzo częste co do kuriera to tak zazwyczaj 3 dni i jest gorzej z aktywacją było gdyż mój egzemplarz miał inną kartę niż ta przypisana do dekodera ale pani na infolinii sparowała tą kartę po 48 godzinach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest 2 dni z gwiadką tylko nigdzi enie pisze co ta gwiazdka znaczy.

Ja zamawiałem telefonicznie i mi powiedziano że ta gwiazdka to dni robocze.

Jak sie pytałem jaka róźnica czy przez telefon czy internet to przez telefon od razu wpisują do systemu a przez internet ktos musi to przepisać do ichniego systemu więc może potrwac dłużej.

JA zamawiałem 30.06. i dopiero dzis rano kurier dzwonił by sie dowiedzieć o godziny dostawy i niby do 13 miał być a wciąż go nie ma. no ale cóż wytrwam bo już tyle czekałem więc parę chwil dłużej mnie nie zbawi.

cyfrę wyłączyli mi w sobotę koło południa więc małą delirkę już mam.

ileż można oglądac fta (mango, polonia1, tele5, puls,viva, rebel,eska,4funtv, i przez przypadek po tylu latach bycia w c+ odkryłem że mezzo ma pasmo fta:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@blue_voyager - napisz coś więcej na temat promocji SONY i platformy n.

 

Czy najpierw muszę kupic TV SONY i otrzymac przy zakupie kupon promocyjny ???

 

Napisz jak można otrzymac ofertę Świat HD za 48 zł albo Film HD za 68 zł oraz niższą opłata za dekoder w platformie n, gdyż pod linkiem który podałeś widnieją ceny:

54 zł za Świat HD oraz 78 zł za FILM HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...