Skocz do zawartości

Kto ma rację?


tarantula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mój kolega jak zobaczył u mnie obraz w TV HD po n boxe zaniemówił i co chwila cmokał.Po powrocie do domu namówił żonę i córkę do n boxa.I tu zaczęły się "schody" i wątpliwości.Otóż sąsiad, żona i córka chciałyby oglądać w swoich pokojach co innego (różne kanały) z jednego dekodera.Ja oczywiście stwierdziłem że nie ma takiej możliwości,chyba że każde z nich będzie miało swój dekoder i dodatkowo konwenter na czaszy.Kolega nie dał widocznie mi wiary bo konsultował się telefonicznie w tej sprawie z pracownikami (chyba pracownicą) obsługi klientów, a ta osoba powiedziała mu,że taka możliwość t.j. odbiór różnych kanałów ( w tym samym czasie) z jednego dekodera będzie wkrótce możliwy!Zatkało mnie i postanowiłem się wypowiedzieć na forum,może ktoś mnie lub kolegę oświeci.Pozdrawiam. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mój kolega jak zobaczył u mnie obraz w TV HD po n boxe zaniemówił i co chwila cmokał.Po powrocie do domu namówił żonę i córkę do n boxa.I tu zaczęły się "schody" i wątpliwości.Otóż sąsiad, żona i córka chciałyby oglądać w swoich pokojach co innego (różne kanały) z jednego dekodera.Ja oczywiście stwierdziłem że nie ma takiej możliwości,chyba że każde z nich będzie miało swój dekoder i dodatkowo konwenter na czaszy.Kolega nie dał widocznie mi wiary bo konsultował się telefonicznie w tej sprawie z pracownikami (chyba pracownicą) obsługi klientów, a ta osoba powiedziała mu,że taka możliwość t.j. odbiór różnych kanałów ( w tym samym czasie) z jednego dekodera będzie wkrótce możliwy!Zatkało mnie i postanowiłem się wypowiedzieć na forum,może ktoś mnie lub kolegę oświeci.Pozdrawiam. :roll:

 

jasne, że będzie jak wprowadzą super dekoder np. 3 w jednym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kurna,jak koledze znowu powiem,że białe jest białe a czarne jest czarne t.j. że jeden dekoder oznacza tylko jedno niezależne oglądanie to albo powie,że ja nie chcę aby on miał tak samo jak ja, albo wyśle mnie na kurs TV SAT, bo przecież Pani mu powiedziała...No mam problem.A wszystko przez N box , LG LCD37" LCR2 (!) i ten bajeczny obraz.Wyobrażam sobie jakby zobaczył w niedzielę bezpośrednie transmisje z wielu kamer (bez komentarza) np.z Yellow Stone (park i budzące się o świcie bizony) albo z Islandii! (morze o wschodzie słońca i ptaki).Sr..ka murowana!Pozdrawiam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...