Skocz do zawartości

wycofanie TVN Warszawa - wypowiedzenie umowy


andi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno 31 maja jest ostatnim dniem obecności programu TVN Warszawa. Program ten jest w pakiecie podstawowym. Czy fakt te upoważnia abonenta do wypowiedzenia umowy TePsie? Mam wątpliwości bo kanał ten znika nie z powodu np. niedogadania się TVN a TP a po prostu jest likwidowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

w piątek dostanę odpowiedź odnośnie reklamacji

 

W dokumencie znajdującym się pod adresem http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358236/p ... 834546.pdf można zobaczyć, że pod numerem 91 znajduje się kanał VH1 Polska, który należy do pakietu M (więc również L).

Natomiast regulamin usługi pakiety telewizyjne tp w paragrafie 6 ust.2 mówi o tym, kiedy TP może zmienić zawartość pakietów.

Jest tam między innymi o tym, że może to nastąpić w przypadku zmiany charakteru programu telewizyjnego, co od biedy dałoby się zastosować.

Jednakże ustęp 3 paragrafu 6 mówi, że zmiana taka może być dokonana tylko wtedy, jeśli TP powiadomi Abonenta z co najmniej 14-dniowym wyprzedzeniem.

Czy ktoś został uprzedzony?

Poza tym paragraf 17 ust.2 punkt 2 mówi o tym, że abonent może rozwiązać umowę ze skutkiem natychmiastowym, jeśli TP świadczy Usługę niezgodnie z umową.

Wyłączanie kanałów bez uprzedzenia jest świadczeniem usługi niezgodnie z umową.

Regulamin znajduje się pod adresem: http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358401/R ... 003106.pdf

 

zgłosiłem do reklamacji i zobaczymy co z tego wyjdzie

zmienili vh1 Polska na comedy central i nie dostałem informacji pisemnej więc jest to łamanie regulaminu przez tp :read:

i zobaczymy czy można rozwiązać umowę z tp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że bez wizyty w powiatowym biurze ochrony konsumentów (nie pamiętam pełnej nazwy) się nie obejdzie. Problem że ja nie mam czasu na łażenie po urzędach a sprawa przynajmniej zaraz po szopkach z TVN W-wa i VH1 Polska była do wygrania. No cóż, za rok s[beep]am z tp. W kazdym razie TV będę brał od konkurencji. Szkoda bo było na początku fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

rozmawiałem z konsultantką tp i jest taka sytuacja:

przedłużamy obecną umowę i w ciągu 10 dni od podpisania możemy z niej zrezygnować a wtedy przechodzi ona w umowę na czas nieokreślony i wtedy (chyba) można ją rozwiązać bez konsekwencji - tak jest z neostradą

ale co wtedy zrobić z samym pakietem M/L?

myślicie, że coś takiego wypali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...