Skocz do zawartości

Linbox F16


mner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam problem z dekoderem Linbox F 16, a objawia się on tym że po uruchomieniu dekodera na chwilkę wyskakuje ekran z logiem Linbox, a potem znika i zostaje czarny ekran i zero nic się więcej nie dzieje. Podłączałem go pod inną antenę w miejsce działającego dekodera i przy innym TV i problem ten sam, więc jest to winna na pewno tego dekodera (jedyna różnica że na tym drugim TV zamiast czarnego ekranu po zniknięciu ekranu loga Linbox wyskakuje informacja TV o braku sygnału na wejściu Euro do którego podłączony jest dekoder). Wydaje mi się, że sygnał z konwertera do dekodera dochodzi i jest chyba w porządku po sprawdzałem dekoder również ma module multiroom cyfry, a na nim diody zachowywały się normalnie jak w innych dekoderach tzn. zielone mrugnięcia przy "logowaniu" a potem czerwone mruganie przy komunikacji z satelita. Być może trochę niejasno to wyjaśniłem ale może ktoś będzie wiedział co się stało i co z tym się da zrobić. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dla tych co szukaliby w przyszłości rozwiązania takiego samego problemu. Sprawa dotyczy błędu w oprogramowaniu dla C+. Pomogło przeinstalowanie oprogramowania na nowsze. Z uwagi na brak interfejsu niezbędna interwencja serwisu - naprawione w ramach gwarancji i od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam. Kupiłem ostatnio dekoder LINBOX f16. Po uruchomieniu dekodera i zaktualizowaniu listy kanałów wyskakuje mi komunikat, że kanał jest zakodowany (dotyczy wszystkich kanałów wchodzących w skład pakietów cyfra plus). Jedyne kanały jakie mogę oglądać to np. polonia, plus, itp. Na innym dekoderze wszystko działa poprawnie. Próbowałem aktualizować soft pod cyfrę ale to też nic nie pomaga. Jakieś logiczne rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...