Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi Echostar zaaktualizował się sam. Nie zrobiłem tak jak było w komunikacie, że trzeba wyłączyć dekoder odczekać 15 min. i przywrócić ustawienia fabryczne itd. Nie mam również problemu z restartowaniem się odbiornika, chodzi cały czas i nie wariuje także jestem trochę zdziwiony, że u niektórych wystęją takie objawy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaktualizowałem oprogramowanie także zobaczymy czy zacznie się coś dziać z nim :]

Jednak wyglądało to troche dziwnie - najpierw nie stosując się dokładnie do tego co pisze w komunikacie, wyłączyłem dekoder tylko na kilka sekund, później przywrócenie ustawień fabrycznych itd. - oprogramowanie jednak się nie zmieniło, więc za drugim razem postanowiłem już zrobić wszystko tak jak piszą...

Wyłączyłem ponownie dekoder, a ten po 2-3 minutach zaczął przerzucać po kolei wszystkie kanały. Na koniec na wyświetlaczu pojawiły się tylko informacje LOAd i dONE. Włączyłem dekoder i teraz widze, że oprogramowanie jest zaktualizowane :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój echoszajs sie podniósł pomogło mu odłączenie od prądu na noc

ą co do softu to poczytajcie.

Nowa wersja oprogramowania nie wzbogaca dekodera o kolejne funkcjonalności (np. tworzenie list ulubionych stacji). Opracowano ją, aby ostatecznie usunąć błąd, który wystąpił po sierpniowej zmianie listy kanałów platformy i pojawiał się po przejściu przez odbiornik w stan czuwania. Echostar DSB 717 serii A nie reagował i jedynym wyjściem było chwilowe odłączenie z gniazdka wtyczki od kabla zasilania. Dekodery powinny samoczynnie pobrać z satelity aktualną wersję softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie także po aktualizacji softu zmienił się tylko numer na 123. Potrząsanie obrazem pozostało. Chociaż zaraz po zmianie softu przez godznkę było ok. Już miałem się tym pochwalić na forum. Ale po tem wróciło wszystko do "echostarowskiej normy". Potrząsa co raz nadal na wszystkich kanałach. A więc okazuje się, że to nie koniec nerwówki. Co dalej instytucjo - Cyfrowy Polsat? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten soft jest rewelacyjny!!! Po kilku tygodniach czekania jest!!! Co sie zmieniło? a mianowicie na banerze opisującym nazwę kanału oraz czas itd, jest nowa informacja a mianowicie informacja od jakiego wieku powinno się oglądać dany program :brawo: .Myślałem że uda mi się wreszcie zrobić jakąś liste programów ulubionych ale nie kolejne gó..0 :evil:.Szkoda ze szanująca się firma jak Echostar nie robi sama softu dla polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...