Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest tez mozliwosc ze po jakims czasie dolacza kanaly hd do familijnego , i podniosa cene o kilka zl . jak im nie beda szly te kanaly po 6 zl to cos wymysla zeby wszyscy sie zlozyli na abonamet , i dlatego podokladaja te kanaly gdzies i wszyscy beda bulic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą dołączyć do familijnego zadnych HD , gdyż to wiązało by się z podwyżką abonamentu , a zmiana ceny abo. to dobry pretekst do zerwania umowy z dziadowskim CP.Około 2 milionów abonamentów ma jeszcze umowy , które ich wiążą z CP przez 18 - 20 miesięcy ( większość gotowa odejść ) i muszą cierpieć.

Taka jest rzeczywistość i nie łudżcie się tym że CP myśli o ABO. on ma ich głęboko w d--pie.

Tych biedniejszych jest większość i na nich głównie żeruje CP. <<<<< SZKODA NERWÓW >>>>>

Pozdrawiam i ne załamujcie się , będzie gorzej!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tez mozliwosc ze po jakims czasie dolacza kanaly hd do familijnego , i podniosa cene o kilka zl . jak im nie beda szly te kanaly po 6 zl to cos wymysla zeby wszyscy sie zlozyli na abonamet , i dlatego podokladaja te kanaly gdzies i wszyscy beda bulic

@lol Nie nie nie i jeszcze raz nie :!::!::!: Do tego co napisał mirko1801 dodam jeszcze to :arrow: Jest jeszcze jeden powód dla, którego nie mogą dołączyć kanałów HD do pakietu Familijnego i podnieść jego ceny :idea: nie wszyscy abonenci posiadają Samsunga DSB-H370G, więc ci którzy go nie mają, nie mieliby dostępu do tych kanałów, a musieliby płacić tyle, co ci, którzy mają ten dekoder i spokojnie mogliby te kanały oglądać :/ a CP nigdy nie sfinansuje swoim abonentom wymiany dekoderów SD na dekodery HD :? nawet ta wymiana dekoderów SD na tego Samsunga - dla stałych abonentów - kosztuje 299 zł za takowy dekoder + jakieś 30 zł za kuriera i jedyne, z czym poszli abonentom na rękę jest to, że nie muszą płacić ponownie aktywacji :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 299 zł i jest na własność, ale dla stałych abonentów może mogliby jeszcze przynajmniej te 50 zł opuścić - wkońcu jako stali abonenci CP jakiś wkład w platformę wkładają :| a nie wierzę, że cała kasa z abonamentu idzie wyłącznie do rąk nadawców tych kanałów z oferty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 2 milionów abonamentów ma jeszcze umowy , które ich wiążą z CP przez 18 - 20 miesięcy ( większość gotowa odejść ) i muszą cierpieć.

Taka jest rzeczywistość i nie łudżcie się tym że CP myśli o ABO. on ma ich głęboko w d--pie.

 

Ciekawe mirko1801 dlaczego twierdzisz, że większość jest gotowa odejść... może jakieś sondaże na poparcie takiego argumentu :?:

Mam dekoder CP od 2000 roku i nie narzekam jak inni tutaj na forum. Ciekawe gdzie można znaleźć w innych platformach cyfrowych takie programy jak w pakiecie familijnym za 37.90??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe mirko1801 dlaczego twierdzisz, że większość jest gotowa odejść... może jakieś sondaże na poparcie takiego argumentu :?:

Mam dekoder CP od 2000 roku i nie narzekam jak inni tutaj na forum. Ciekawe gdzie można znaleźć w innych platformach cyfrowych takie programy jak w pakiecie familijnym za 37.90??

 

Dokładnie kolego wszyscy wyją z zachwytu nad N i płaczą nad 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia w CP

 

a ktoś zadał sobie trud przeczytania warunków korzystna zmiana :lol2:

 

zapomnisz w okresie gwarantowanym wypowiedzieć VOD .. to masz w nagrodę 3 miesiące wypowiedzenia i tak naprawdę płacisz 4 miesiące za 2 pakiety tylko promocyjnie 2 za 40 PLN czy 2 po 30 PLN :brawo:

 

a co do kanałów to okres promocyjny szybko mija a jak są porozrzucane kanały w pakietach

 

załóżmy , że jestesmy typową rodziną 2+1

 

ON chce oglądać TVN Turbo , AXN i może jakieś Discovery

ONA TVN Style

ONO CN

 

i co płacisz za wszystkie możliwe pakiety 80 PLN .... nie ale to taniocha w stosunku do CP

 

podniecacie się VOD i co tam jest Obcy kontra Predator 2 , Beowulf - stare odgrzewane kotlety , których nikt nie chce oglądać :lol2: a przepraszam reklamowe I Am Legend , którego już większość oglądała w kinie albo na kompie

 

więc koledzy i koleżanki bez takiej podniety tylko dokładnie przeanalizujcie umowy :read: i się zastanówcie co i za ile chcecie oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze piszesz! Trzeba dokładnie pilnować terminów, bo jak się człek zagapi to jest nieźle w plecy. Ja biorę n-kę i zaraz po otrzymaniu wypowiadam VOD i zbędne pakiety.

 

nie no nie wytrzymałem i musiałem konto założyć i coś napisać mimo , czytam forum od jakiś 3 miesięcy i mam wrażenie , że część zachowuje się jakby klapy miała na oczach , oczywiście nie twierdzę , że CP jest najlepszy ale to co dotychczas wyróżniało CP to zwyczajnie najszersza oferta za najniższą cenę stąd też cyfra w swoim czasie pokpiła rynek i tak się wyforował polsat - ja w cyfrze, żeby oglądać discovery darli z ludzi około 100 PLN - to samo było w CP za około 50PLN i stąd te 2mln klientów

 

w CP też nie są w ciemie bici i potrafią liczyć nawet jak doliczysz parę kanałów za 6PLN to co najwyżej się zbliżą do oferty N za 80 PLN a nie sądzę aby powiedzieli ostatniego słowa , praktycznie przez rok oferta N było totalnie [beep]ista i jak się obudzili ,że im klientów nie przybywa to MEGA promocje a w swoim naiwnym przeświadczeniu myśleliście , że dzień po konferencji CP powiem damy to samo 2 raz taniej LITOŚCI :!: W CP też mają analityków i księgowych , którzy zapewne bardzo dokładnie potrafią liczyć i obserwować rynek N położyła już karty na stół poczekajcie cierpliwie na CP

 

 

 

na marginesie kanałów HD jeśli MTV w HD będzie miało kształt obecnego MTV to mam to w :censored:

 

generalnie jestem bardzo tolerancyjnym człowiekiem ale mimo to jak widzę , że w godzinach kiedy głównie małolaty siedzą w domu i okupują TV lecą te wszystkie programy pedalsko-lisbijskie pt. jak facet ma poderwać faceta z finałem jak się liżą ... to delikatnie mówiąc smutne jak skończyła ta stacja :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woytas przecież już wiadomo że MTVN HD nie ma nic wspólnego z obecnym MTV jeżeli chodzi o zawartość programową.

Program nadaje od paru dni i jego ramówkę wypełnia wyłącznie muzyka, jak w starym dobrym MTV.

Dodatkowo wśród kanałów muzycznych MTVN HD ma najlepsza jakość obrazu i dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnisz w okresie gwarantowanym wypowiedzieć VOD .. to masz w nagrodę 3 miesiące wypowiedzenia i tak naprawdę płacisz 4 miesiące za 2 pakiety tylko promocyjnie 2 za 40 PLN czy 2 po 30 PLN :brawo:

To co Ty nazywasz wyzyskiem ja nazywam ludzką głupotą ;)

Idąc tym tropem to nie wezmiesz konta w jednym z banków bo w promocji dają 2 miesiące usługę SMS którą potem trzeba samemu wyłączyć lub płacić 5zł. Gratuluję podejścia...

 

a co do kanałów to okres promocyjny szybko mija a jak są porozrzucane kanały w pakietach

Za to w CP nie ma w ogóle okresu promocyjnego... Jakby dawali Ci pół roku full pakiet za darmo to rozumiem że byś nie brał? A nie.. przepraszam - jakby CP dał taką promocję to byłaby super :)

 

załóżmy , że jestesmy typową rodziną 2+1

 

ON chce oglądać TVN Turbo , AXN i może jakieś Discovery

ONA TVN Style

ONO CN

i co płacisz za wszystkie możliwe pakiety 80 PLN .... nie ale to taniocha w stosunku do CP

 

Nie ma to jak porównać całą ofertę N do połowy oferty CP :)

Twoje założenie to pryszcz!

On jest kibicem ManU - chce C+ dla Premiership i N dla LM (oraz pucharów angielskich) 8)

 

Jeśli coś już zakładasz to zrób to obiektywnie, a nie tylko po to by wyszło na korzyść tego co chcesz...

 

Nie lubisz filmów? Nie bierzesz. Nie oglądasz sportu - nie kupujesz, Nie potrzebujesz bajek to nie zamawiasz. To jest tak proste jak budowa cepa. Jak ktoś chce jednocześnie mieć żonę i kochankę to niech nie narzeka że jest drożej!

 

podniecacie się VOD i co tam jest Obcy kontra Predator 2 , Beowulf - stare odgrzewane kotlety , których nikt nie chce oglądać :lol2: a przepraszam reklamowe I Am Legend , którego już większość oglądała w kinie albo na kompie

Tak, masz rację nikt nie chce oglądać. Wszyscy idą Twoim założeniem (ON) i oglądają AXN i tylko AXN!

 

 

Zresztą ta dyskusja jest deczko nie na temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 2 milionów abonamentów ma jeszcze umowy , które ich wiążą z CP przez 18 - 20 miesięcy ( większość gotowa odejść ) i muszą cierpieć.

Taka jest rzeczywistość i nie łudżcie się tym że CP myśli o ABO. on ma ich głęboko w d--pie.

 

Ciekawe mirko1801 dlaczego twierdzisz, że większość jest gotowa odejść... może jakieś sondaże na poparcie takiego argumentu :?:

Mam dekoder CP od 2000 roku i nie narzekam jak inni tutaj na forum. Ciekawe gdzie można znaleźć w innych platformach cyfrowych takie programy jak w pakiecie familijnym za 37.90??

 

Na poparcie mojej wypowiedzi , gotowych sondaży nie posiadam.Opinię swoją wyraziłem na podstawie bardzo wielu rozmów ze znajomymi , którzy także posiadają CP i myślą tak samo.Zwróć uwagę , że pisałem to w wątku <<>> i miałem przede wszystkim na myśli fatalną jakość sygnału kanałów HD. Jest straszna.

Spróbuj oglądać niemieckie ( nie HD tylko zwykłe ) kanały na ASTRZE i porównaj z naszymi HD.Wnioski wyciągnij sam.

W głównej mierze wszyscy (moi znajomi ,dalsi i bliscy ) są rozczarowani jakością przekazu na kanałach HD z CP.

A teraz w szczególności po opłacie 6 zł. za bardzo niską jakość obrazu na kanałach HD , pozostanie tylko smutek i gorycz na własną niemoc w zmianie sytuacji na lepszą.Pozostaje tylko zgrzytać zębami i niestety PŁACIĆ.

A szkoda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...