Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 kanałów które nonstop nadawałyby HD w 1080i nie zmieści się na jednym transponderze, tzn. zmieścić się zmieści nawet 20, ale w jakiej jakości...

luki1680: HBO HD będzie z TP CP. 4 kanały się spokojnie zmieszczą, ale należy zauważyć, że HBO HD wykorzystuje o wiele mniej pasma niż taki PS HD podczas nadawania w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Polsat HD będzie miał wyższy bitrate, bo zapewne większość ramówki to będzie HD.

Do HBO HD dodaj dwie ścieżki stereo i jedną DD.

Polsat Sport HD? Tutaj chyba nic nie napisze.

BBC HD - jeśli BBC będzie zależało na jakości to walną wyższy bitrate, pytanie na ile "zezwoli" CP. Dolicz dodatkowo ze dwie ścieżki dźwiękowe.

W tej chwili zostaje Ci miejsca na kanał w podobie HBO HD, czyli porządny kanał w HD się nie zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CP kolejny raz przedłuża promocję dla posiadaczy Samsung DSB-H370G lub modułów CI HD z kartami Nagravision 3 na darmowe ogladanie kanałów HD.

Cyfrowy Polsat poinformował o ponownym przedłużeniu okresu promocyjnego, w którym posiadacze dekoderów HD Samsung DSB-H370G lub modułów CI HD z kartami Nagravision 3 mogą oglądać kanały w wysokiej rozdzielczości bez dodatkowych opłat. Stacje HD mają być oferowane w taki sposób do końca września br. [...]

Źródło :arrow:Kanały HD nadal za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat poinformował o ponownym przedłużeniu okresu promocyjnego, w którym posiadacze dekoderów HD Samsung DSB-H370G lub modułów CI HD z kartami Nagravision 3 mogą oglądać kanały w wysokiej rozdzielczości bez dodatkowych opłat. Stacje HD mają być oferowane w taki sposób do końca września br.

(źródło tvpolsat.info)

 

widac we wrzesniu nie bedze zadnego nowego kanału HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, może ruszą we wrześniu niektóre kanały HD, reszta w październiku. We wrześniu CP będzie miało czas do poinformowania abonentów, ile i za co będą płacić. Polsat HD ruszy pewno we wrześniu, MTV HD także. Nie będą rozsyłać ofert dla abonentów, jak abonent nie będzie widział, za co ma płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jesli wprowadzą opłatę za kanały HD? Na razie są za free, bo rzekomo łaskawie dają za darmo, niedawno przedłużyli ten okres. Załóżmy, że wezmę teraz abo, mam kilka (3?) kanałów HD za darmo, potem wprowadzają opłatę za kanały HD, ale mi się to nie spodoba- przy podpisywaniu były inne warunki. Będę mógł się z nimi pożegnać bez płacenia "kary"?

Irytujące jest to, że wciskają ci cały pakiet- po jakie licho mi HBO(2) i Cinemax(2) jeśli chcę tylko HBO HD! Cinemax2 dubluje Cinemax, a HBO będę miał w HD więc po grzyba mi SD? Nic tylko monopol, UOKiK powinnien dać po łapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodziło mi o BBC HD tylko coś mi się pomyliło i wpisałem HBO HD z resztą już poprawiłem. A Przydał by się jakiś kanał dokumentalny (przyrodniczy) w HD. Może Discovery HD skoro testowali u siebie albo może coś innego? Tylko jakie są jeszcze dokumentalno-przyrodnicze kanały HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...