Skocz do zawartości
  • 0

Big Card Server II - aktualizacja


berzer
 Udostępnij

Pytanie

Witam serdecznie,

 

Mam pytanie. Jakis czas temu, nie wiem, rok badz dwa lata temu (moze wiecej - nie wazne ;) ) zakupilem BIG CARD SERVER II + 4 karty na ktorych napisane jest CARD SPLITTER REV_3.5;

Teraz dokupilem jeden oraz wymienilem jeden stary tuner na ARIVE 100E; dodatkowo dokupilem jedna karte do splittera (piata juz) na ktorej napisane jest CARD V3.6 20.07.2010;

 

Niestety ta nowa karta do splittera nie dziala - w sensie po wlazoeniu do tunera nei ma obrazu etc; zakladam, ze musze zaktualizowac oprogramowanie w samym splitterze i w pozostalych kartach do splittera.

Dodatkowo mam zamrozenia obrazu na kilka, klikanascie sekund na tych ARIVACH. Glownie kanaly TVN. Zmiana czestotliwosci w opcjach z 3.6MHz na 6MHz nie daje zbyt duzej poprawy.

 

Wiec tak.

Zassalem ze strony producenta splittera program do aktualizacji i tutaj mam pytanie - http://www.smartcardsplitter.com/oprogramowanie.html

Tam sa dostepne zasadniczo trzy wsady do wgrania; zakladam, ze pierwszy z nich jest wgrany do splittera bo na czyms musi dzialac ;] Nie wiem tylko czy mam wgrywac najnowsza aktualizacje czy musze wczesniejsza wgrac, a dopiero potem ta najnowsza? Czy ta najnowsza zawiera juz wczesniejsza? (chyba tak powinno byc - ale pytam dla pewnosci).

 

Czy powinienem na cos uwazac przy aktualizacji splittera i samych kard? o moze pojsc nie tak? ;) Jak wgram cos nie tak mozna wgrac od nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam

przepraszam że odzywam sie po przerwie ale jest to jedyne forum na ktorym znalazłem coś sensownego, mam problem z instalacją oprogramowania do big card server II

robilem wszystko tak jak jest napisane w instrukcji ale instalowanie zakończylo się na zapisywaniu flasha, program podaje bląd zapisu flasha a następnie serwer wolny, prosze o pomoc co może byc tego przyczyna wtej chwili skasowalo mi stary flash i nie mam nic

powiedzcie mi jeszcze czy kabel do instalcaji ma byc zwykły rs232 czy nul modem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...