Skocz do zawartości

cyfra+ assistance


januszek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czytałem na stronie cyfry+ o usłudze cyfra+ assistance, w razie gdy mam problem ze złapaniem sygnału.

 

Ostatnio w Warszawie był bardzo silny wiatr i antena mi się przestawiła. Samemu nie umiem ustawić jej tak by był sygnał idealny (zwłaszcza na kanałach hd). Dzwoniłem do Cyfry+ ale konsultantka stwierdziła ładnymi słowami, że mają mnie gdzieś i to tylko indywidualne przypadki, gdy przysługuje cyfra+ assistance.

 

To że jestem w cyfrze+ od 7 lat i płacę po 200 zł miesięcznie się nie liczy...

 

Ktoś wie jak uzyskać te usługę? Co to za przypadki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

" Kiedy mogę korzystać z usługi CYFRA+ Assistance?

 

Usługa ta skierowana jest do tych Abonentów, którzy mają problemy techniczne związane z instalacją anteny satelitarnej, a gwarancja udzielona przy montażu już wygasła. W ciągu 48 godzin od chwili zgłoszenia usterka powinna zostać bezpłatnie usunięta. Usługa dotyczy anten montowanych za pośrednictwem Autoryzowanego Dystrybutora CYFRY+ "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie, w systemie musi być informacja o adresie montażu wprowadzona przez dystrybutora i musi być już zakończony okres gwarancji, której udzielił dystrybutor :D

 

Jakieś dokumenty trzeba posiadać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama antena musiała byc zamontowana przez instalatorów pracujących dla Cyfry a więc np: z APS musisz mieć paragon lub fakturę.

jak sam zakładałeś antene lub ktoś ci to robił to albo zgłoś sie do osoby która ci zakładało i w ramach grzeczności poprawi ci antenę lub zrób to na własny koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...