Skocz do zawartości

Przedłużanie umowy z promocją - czy to możliwe?


regedit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy np. jak podpiszę teraz umowę z C+ na 12 mies. z promocją 25% taniej to po tych 12 miesiącach też będę mógł skorzystać z kolejnej jaką Cyfra przygotuje za rok? Czy promocje są tylko dla nowych abonentów i można z nich korzystać tylko raz na samym początku przygody z tą firmą?

 

Pytam się bo w mojej kablówce promocje są tylko dla nowych abonentów i niższą ceną mogę cieszyć się tylko jednorazowo i tylko na samym początku.

 

Czysto Teoretycznie - załóżmy że co roku na święta będzie taka sama promocja jak teraz. Czy oznacza to, że "zawsze" będę miał o 35% niższy abo (25% rabatu + gotówka za cały rok z góry). Czy będę mógł co rok przy przedłużaniu umowy brać nowy dekoder po promocyjnej cenie np. żeby opchnąć go na allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi. To ostateczność. Poza tym moja kablówka ma taki zapis w regulaminie, że promocja nie obowiązuje dla tych którzy przez ostatnie 3 miesiące korzystali z usług, czyli nie da się jednego dnia rozwiązać a drugiego dnia podpisać nową z promocją. A w cyfrze można podpisać umowę na czas określony na 12 miesięcy a potem kolejna na 12 mies z promocją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniwważ mnie obowiązuje trzy miesięczne wypowiedzenie umowy zrobiłem tak: 1. 10. 2006 wypowiedziałem umowę. i czas się liczy do 31.12, czyli będzie wymagany termin 3-y miesiące, jak c+ się nie odezwie to po świętach zafunduje sobie c+ z całoroczną promocją tj. -25%. I tak będę robił co roku. Bo do siedmio letniego abonamenta to tylko mają marne złote plusy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te złote plusy to sobie mogą wsadzić w kakao. Płacić regularnie przez kilka lat żeby w prezencie dostać kino polska na miesiąc - żałosne.

Trzy miesięczny okres wypowiedzenia to nie problem. Jak tak to cyfra wychodzi naprawdę tanio bo teraz płacę 119zł w kablówce za pakiet pełny + canal+ (BEZ HBO i Cinemax!!!) i poza tym kablówka ma dużo mniej kanałów o żenująco słabej jakości. A tak to wezmę sobie Komfortowy z C+ i Discovery z -25% i -10% za polecenie zapłaty czyli -35% i będę płacił 61,75zł na miesiąc. To 2 razy taniej niż w kablówce i oferta o niebo lepsza. Za zaoszczędzone pieniądze kupię jeszcze Card Splitera i 2 tunerki i będzie idealnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozwiązuje teraz umowe po raz trzeci i podpisze nową w grudniu, jeśli masz umowę na czas oznaczony (np. 12 mies) o wypowiedzienie jest jednomiesięczne, a trzymiesięczne dopiero wtedy jak przegapisz te 12 miechów i umowa ci przechodzi na czs nieokreślony

cyfra nie robi żadnych problemów zkolejną nową umową, a nawet gdyby to można ją podpisac na kogośz rodziny...

no i jakoś tak się składa że zawsze nowy ma lepiej niż stary (ale to nie tylko w c+, z komórkami w abo przewaznie jest podobnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...