Skocz do zawartości

Monitor z Tunerem TV do kablówki .


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam pytanko zamierzam kupić sobie do pokoju Nowy monitor do komputera ALE MAX 19" wraz z tunerem do telewizji (fajnie jak by tez miał mpeg4).

 

Mam takie pytanko jaki Monitor czy "ekran" LCD obsłuży mi zarówno komputer jak i telewizja. TZN. Monitor od komputera będzie działał również bez włączonego komputera czyli JAK ZWYKŁY TELEWIZOR.

 

Jaki też TV jest dobry do odbioru Analogowej kablówki ?? Cyfrowe najwyżej sobie zbiorę z DVB-T :)

 

aha mój budżet na taki kombajn to max 800 zł.

 

znalazłem taki LG warty swojej ceny ??

LG M197WDP - PC

 

Czy polecacie coś lepszego ??

 

Z GÓRY DZIĘKUJE ZA PORADY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sprawdzi Ci się ten LG, ma wszystko czego oczekujesz. Ale.....

Nie wiem jaki to monitor Ci padł, ale jeśli była to stara 19-tka 4:3 musisz mieć na uwadze, że panoramiczny monitor o tej samej (a ten LG nawet lekko mniejszej) przekątnej da Ci sporo mniejszy obraz i rozdzielczość pionową (aż 256px mniej to jest 25% mniej), a tylko troszkę większą poziomą (o 86px). Możesz się zdziwić jak mały to będzie obraz z komputera, może warto zastanowić się nad trochę większym.

W zaproponowanej kwocie raczej wszystkie firmy prezentują podobną jakość, więc marką bym się nie sugerował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jeszcze :

 

Stwierdziłem że warto by było aby ten ekran miał również dvb-c czyli w przyszłości mógł oglądać cyfrową kablówkę(mój operator umożliwia taką opcję - że bez dekodera)

 

Czy warto w tedy zainwestować w taki ekran ???

 

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... 9C350.html

 

będzie dobrze odbierał obraz z komputera ??? Czy lepszy ten LG ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam samsunga p2270hd http://www.komputronik.pl/index.php/search/pl/run/showProducts/1/hide_boxes/1//searchString/c2Ftc3VuZyUyMHAyMjcwaGQ=/category/1/

ma tuner dvb-c / dvb-t, rozdzielczość full hd gniazdo CI czyli wszystko co potrzeba

poza tym p2270hd ma 21.5 cala i kosztuje około 800zł czyli mieści się w budżecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a mam pytanko czy dostane taki mały ekran z funkcją Nagrywania na USB ??? coś na wzór co mają dekodery nie wbudowane w telewizorze do TV Cyfrowej ???????????

 

Chyba się zdecydowałem na tego PHILIPS-A na TV z wejściem PC.

 

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-l ... 405h.bhtml

 

Tylko jak to własnie jest z opcją nagrywania w TV w małych max 22'" TV ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...