Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

noo nie sądziłem że kiedyś nadejdzie taka chwila, że będę oglądał w c+ kanały Polsatu ;-d czy coś wiadomo na temat kanałów sportowych Polsatu & HD ?

Było pisane, że wiadomo. Kanały sportowe Polsatu znajdą się w ofercie Cyfry+, gdy Canal+Sport i reszta tej sieczki (bez filmowych) znajdzie się w ofercie CP. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dodać do listy kanały FTA: Eska TV i CSB TV. Dlaczego Cyfra+ nie daje możliwości odbioru zagranicznych stacji DVB-T.

 

Zawsze możesz zamienić tuner na Strong SD :) Albo sobie kupić własny tuner. Nic nie poradzi, może Cyfra pójdzie po rozum do głowy i da Eskę TV do listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa cieszy się największą popularnością ze wszystkich lig. Nie jest ważne, że Holenderska prezentuje wyższy poziom sportowy i tak nie dorówna popularnością Polskiej.

 

Skąd wiesz, że abo C+ najczęściej oglądają mecze Ekstraklasy? Masz jakieś dane na poparcie tego? Mi się wydaje, że więcej ogląda ligi zagraniczne...

 

Chociaż nasza liga to wielkie G, to ja lubię oglądać niektóre mecze oraz magazyn Liga+/ Liga+ Extra. :smile: Może dlatego, że lubię ten styl i sposób prowadzenia relacji jaki ma C+. Mistrzostwo, dobre wzorce z zachodu. W Polsce nikt nie dorównuje C+ pod względem realizacji transmisji, oprawy, poziomu dziennikarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa cieszy się największą popularnością ze wszystkich lig. Nie jest ważne, że Holenderska prezentuje wyższy poziom sportowy i tak nie dorówna popularnością Polskiej.

 

 

No teraz sam przeczysz sobie.

Swoim wcześniejszym słowom.

 

Nie ważne czy coś jest super czy jest beznadziejne.

Liczy się tylko oglądalność.

I nic więcej.

I jeżeli ludzie będą oglądać "sieczkę" tak jak to określiłeś to Canal + to kupi.

Po to by zwiększyć swoje zyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma tu do tego bycie właścicielem klubu? Skoro panuje [beep], a piłkarzom nie chce się trenować, bo po co się wysilać, skoro kasa leci? Przecież to nie jest tak, że jednym posunięciem można sprawić, że liga będzie przyzwoita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Canal+ kupuje tą ligę tylko po to, bo wie, że się ta "sieczka" w Polsce będzie sprzedawać, ale nie patrzy i nie pilnuje na co i jak są rozdysponowane pieniądze z przetargu :] Tym sposobem i PZPN i spółka Ekstraklasa, zarządy klubów i piłkarze mają wypchane portfele bez żadnego wysiłku, a reszta klubów nawet zza wschodniej granicy nam ucieka pod względem poziomu gry :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz sam przeczysz sobie.

Swoim wcześniejszym słowom.

 

Nie ważne czy coś jest super czy jest beznadziejne.

Liczy się tylko oglądalność.

I nic więcej.

I jeżeli ludzie będą oglądać "sieczkę" tak jak to określiłeś to Canal + to kupi.

Po to by zwiększyć swoje zyski.

To Ty twierdzisz, że nasza liga to sieczka, ja nigdzie tego nie napisałem. Chodzi mi o to, ze ludzi w Polsce bardziej interesuje mecz Arka - Górnik niż Twente - Vitesse. Taka prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byci właścicielem ma dużo to ty podejmujesz decyzje jakich chcesz piłkarzy a leniów można zwolnića z drugiej strony czego jaś się nie nauczy to jan nie będzie umial trzeba najpierw zainwestować w młodzież

No właśnie, a nasi trenerzy wolą inwestować w sprowadzanie brazyliczyków, chilijczyków, ghańczyków, i innych obcokrajowców z tamtejszych 3 lig, niż inwestować w naszą młodzież, w tym też jest problem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz sam przeczysz sobie.

Swoim wcześniejszym słowom.

 

Nie ważne czy coś jest super czy jest beznadziejne.

Liczy się tylko oglądalność.

I nic więcej.

I jeżeli ludzie będą oglądać "sieczkę" tak jak to określiłeś to Canal + to kupi.

Po to by zwiększyć swoje zyski.

To Ty twierdzisz, że nasza liga to sieczka, ja nigdzie tego nie napisałem. Chodzi mi o to, ze ludzi w Polsce bardziej interesuje mecz Arka - Górnik niż Twente - Vitesse. Taka prawda...

Napisałeś, że C+ nie kupuje sieczki. A liga polską nią jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie oglądałem ligi Meksykańskiej ale chyba nie jest za ciekawa jeśli nie ma jej w zachodnich telewizjach SKY czy Canal+ :] więc nie żartujmy sobie :) Ale Liga Argentyńska oraz Szkocka w Canal+ Sportach + ESPN America w HD to było by coś :] Tak samo jak w chwili obecnej pojawienie się kanałów telewizji Polsat :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...