Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym chciał powrotu paczki radia music choice

W nbox-ach po podłączeniu do internetu stacji radiowych i tematycznych jest mnóstwo i za darmo.

Co do braków to naturalnie:

Boomerang , Polsat HD (F1) i przede wszystkim dekoderów HD z możliwościami nbox recordera z n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał powrotu paczki radia music choice

W nbox-ach po podłączeniu do internetu stacji radiowych i tematycznych jest mnóstwo i za darmo.

Co do braków to naturalnie:

Boomerang , Polsat HD (F1) i przede wszystkim dekoderów HD z możliwościami nbox recordera z n-ki.

Rzczywiście wybór stacji internetowych jest spory to prawda ale nbox nie ma kanałów podstawowych jak PR3 czy PR2 a jakość bitrate pozostałych stacji z satelity woła o pomstę do nieba tak,że summa sumarum wolę paczki radiowe z C+ z transferem 192k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dziwie sie wszystkim co pragna mieć polsat w hd .Reklam w HD nie widzieliscie ?

 

Czy ty w ogóle oglądałeś kiedyś Polsat HD, ba ja tak i różnica między SD i HD jest znaczna.

 

Właśnie przechodzę na Cyfrę+ umowa 18 miesięcy compact HD i Pace PVR za 40 zł/miesiąć. To co mnie w tej ofercie boli to brak TVN 24 HD i Polsatu HD.

Ale jeśli enka łączy się z cyfrą to chyba powinna wywalczyć Posat HD. Jak to by wyglądało że w ofercie Polsatu cyfrowego było by TVH HD a w ofercie NC+ zabrakło Polsatu HD? Kompletna nierównowaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał powrotu paczki radia music choice

W nbox-ach po podłączeniu do internetu stacji radiowych i tematycznych jest mnóstwo i za darmo.

Co do braków to naturalnie:

Boomerang , Polsat HD (F1) i przede wszystkim dekoderów HD z możliwościami nbox recordera z n-ki.

 

mnóstwo to prawda ale w necie - na sat mnóstwo byle czego i w byle jakiej jakości - nawet PR3 nie ma a Radio PiN z TP Polsatu a nie Cyfry+ rzęzi

http://n.pl/co-ogladac/kanaly-nradio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu po zmianie "n" na C+ powiedziałem córce coś w stylu; "teraz mamy TVD 24 nie w HD", zaskoczyła mnie, "przecież to może być nawet czarno-białe".

Program czasami leci przy śniadaniu i chyba bym nie płakał gdyby był c-b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...