Skocz do zawartości

Sprzeczności między promocjami a regulaminami


TheArt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dlaczego w promocjach są inne ceny niż w regulaminach? Chociażby Pakiet Familijny HD w promocji 39,90 a w regulaminie 37,90. Ponadto w salonach nic nie mówią że w ramach multioferty można wziąć pakiet za 9,90 i do tego mieć gratis Internet i Telefon. Ogólnie zagmatwana ta ich promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pakkiety, ktore wymieniles osiagalne sa tylko przy przedluzeniu umowy i wtedy ewentualnie mozesz polaczyc tv z internetem tworzac multioferte, natomiast nowi klienci nie maja dostepu do tych pakietow. Dostepna jest wowczas nowa pakietyzacja - tam najnizszy pakiet to Mini HD - z nim tez mozesz stworzyc multioferte i miec przy tym 500 MB darmowego limitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do Mini a właściwie karta SIM to faktycznie miła rzecz, nie jest gratis tylko 30zł aktywacja. Ale już internet to już żaden gratis bo trzeba wybulić na modem (400zł jeśli się nie mylę). Ten sam internet 200MB za 1zł miesięcznie oferują też oddzielnie, bez potrzeby posiadania pakietu tv (i tak samo trzeba płacić za modem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa regulaminy multiofery.

Regulamin Multioferty: http://www.cyfrowypolsat.pl/Regulamin_p ... 012011.pdf

Regulamin Multioferty z Nowym Cyfrowym Polsatem: http://www.cyfrowypolsat.pl/regulamin_p ... 2011_1.pdf

Oba sa aktualne, ponieważ są klienci korzystający z multioferty przy starych pakietach (nadal moga taką umowę podpisać) oraz abonenci bioracy nowe pakiety i multiofertę.

Czytać trzeba wszystko a nie wybiórczo jeśli chcę się czepiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawki nie są te same tylko różne. Wyraźnie widać w tabelkach. ;)

Do 31.01.2011 lub do odwołania ponieważ aktualna oferta TV jest właśnie do dzisiaj. I na dzień dzisiejszy obowiązuje i będzie obowiązywać klientów, którzy podpiszą umowy do dzisiaj. Jest to regulamin promocji a nie świadczenia usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin promocji która była do dzisiaj, ja mówię o regulaminie który obowiązuje do czerwca.

 

Zauważyłem że mylisz pojęcia.

 

Do 31.01.2011 lub do odwołania ponieważ aktualna oferta TV jest właśnie do dzisiaj.

 

Data w regulaminie jest datą ostateczną, zdanie do odwołania dotyczy tego, że przed tą datą może być odwołana. Poza tym już nieaktualna ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rozmowa do niczego nie prowadzi. Mówisz o regulaminach PROMOCJI! Oba regulaminy sa regulaminami promocji! Tak to trudno zrozumieć? Jest jeszcze coś takiego jak Regulamin korzystania z Multioferty, który opisuje ogólne zasady oferty Multioferta a regulamin promocji opisuje ofertę Multioferta w połączeniu z konkretnymi pakietami TV (a konkretnie bonusy jakie abonent otrzymuje). Jeden regulamin mówi o bonusach w Multiofercie w starej pakietyzacji a drugi w nowej pakietyzacji telewizji. Nie szukaj dziury w całym bo jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej Ty nie rozumiesz. Regulamin jest jeden, był drugi do wczoraj, teraz jest JEDEN i są w nim inne ceny niż na infolinii czy w punktach sprzedaży, inne pakiety i inne opcje. Czytaj ze zrozumieniem a moje słowa potwierdziła nawet Panienka z Obsługi Klienta. Wiem co mówię gdyż zajmuję się umowami zawodowo i dostrzegam dziurę od razu. Powiem więcej, te regulaminy dostępne są tak niedopracowane że aż głowa boli i nie chce mi się wierzyć, że mogli to dać do sieci, ponadto brakuje regulaminów samej telewizji, samego Internetu, wykupu sprzętu i warunków jego doboru.

4d1c3e8f5b524dd8aa3cbb0.png

5bec9be4965a4fd2a629bbf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nagłówki regulaminów przeczytaj sobie pięć razy powoli. Potem poczytaj co ja Ci napisałem. Potem zerknij w pierwszy link i przeczytaj paragraf 3 i tabelkę. Multizestaw z pakietem Mini, Multizestaw z pakietem Mini Max, Multizestaw z pakietem Familijnym, Multizestaw z pakietem Familijnym+Relax Mix, itd. Potem zerknij w drugi link i przeczyatj również paragraf 3 i tabelki w tym paragrafie. Multizestaw z pakietem Mini HD, Multizestaw z pakietem Familijnym HD, Multizestaw z pakietem Premium. Jak byk stoi czarno na białeym cena 14,90 za Mini HD, 39,90 za Familijny HD i 99,90 za Premium. Poza tym w starych pakietach za Premium abonent otrzymuje 3GB danych transferu a w nowym 4GB danych i też to wynika z powołanych przez Ciebie REGULAMINÓW PROMOCJI świątecznej i noworocznej!

Klient, który podpisywał umowę na Multiofertę na stare pakiety TV otrzymywał Regulamin Promocji Multiofera, natomiast klient podpisujący umową na nowe pakiety TV otrzymywał Regulamin Promocji w Nowym Cyfrowym Polsacie!

Regulaminy o których mówimy obowiązują klientów, którzy podpisali umowy na Multiofertę w okresie obowiązywania tychże regulaminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na ten regulamin PROMOCJI: http://www.cyfrowypolsat.pl/regulamin-p ... _final.pdf ?

I ciekawostke Ci zdradzę. Ten regulamin został odwołany 31.12.2010. Jeśli nie widzisz różnicy pomiedzy regulaminem świadczenia usług a regulamin promocji (czyli konkretnej oferty) to dalsza rozmowa nie ma sensu i życze powodzenia w życiu wśród regulaminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko człowieku kompromitujesz się czy ty tego nie widzisz. Daje ci OBRAZKI a ty wciąż nie rozumiesz. Uczepiłeś się regulaminu, który był do wczoraj, on jest NIEAKTUALNY (każdy regulamin z datą wsteczną bądź odwołany jest nieobowiązujący) i nie mówimy tu o klientach, których obowiązywał tylko o NOWYCH klientach, których obowiązuje regulamin aktualny. Więc przestań już się ośmieszać i mówić o nagłówkach których nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem, a teraz POWOLI sobie poczytaj i ładnie przeproś. Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie poszedłeś po rozum do głowy. Musisz zrozumieć, że umowy które są zawierane od dzisiaj będą zawierane na zasadach regulaminu, który przytoczyłem. Ty się uczepiłeś regulaminu ODWOŁANEGO i regulaminu który obowiązywał do wczoraj. Następnym razem się nie kłóć tylko czytaj uważniej. A radcą sam jestem ;). Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...