Skocz do zawartości

vantage vt-1


arekkss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Problem z wykrywaniem pedraiva i dysku z usb 2.0 razwiązałem przez wyłączenie z zasilania dekodera na kilka minut.Mam pytanie czy posiadacze dekodera nagrywają wszystko bez problemu czy też zdarzają się przypadki programów nagranych a nie zdekodowanych.Dekoder podczas oglądania innego programu kiedy zaczyna nagrywać przełącza się na nagrywany program.Problem dotyczy programów zakodowanych a nie dotyczy programów nie kodowanych.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam ten dekoder od roku. W sumie jestem zadowolony, ale....:

1. Musze korzystac z oryginalnego softu, bo pod Linuxem wyjscie component nie dziala.

2. Linux nie widzi modemu bezprzewodowego

3. Co pare tygodni dekoder zaczyna sam z siebie instalowac wszystko od poczatku - mam ustawienia zapisane i nie ma wiekszego problemu, ale zawsze to denerwuje.

4. Pisalem pare razy to Vantage, zeby w interneci dotepna byla porzadna instrukcja po angielsku - na niemiecki mam uczulenie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy posiadacze dekodera nagrywają wszystko bez problemu czy też zdarzają się przypadki programów nagranych a nie zdekodowanych.Dekoder podczas oglądania innego programu kiedy zaczyna nagrywać przełącza się na nagrywany program.Problem dotyczy programów zakodowanych a nie dotyczy programów nie kodowanych.?

 

Tak sie dzieje i u mnie .Podczas włączenia się nagrywania tuner przełacza się na nagrywany program,ale można przełączyć tuner na wcześniejszy oglądany program a tuner bez problemu nagrywa dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.Po wgraniu najnowszego oprogramowania 2.16 ustąpiły problemy we współpracy astona i modułu polsatu cyfrowego.Teraz borykam się z problemem kasowania nastawionych timerów.Problem ten występuje, kiedy dekoder uruchamia się do nagrywania.Zjawisko to nie zawsze występuje ale dość często.Spotkał się z tym problemem inny użytkownik vt-1 i co może być za przyczyna tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam. Czy ktoś posiada LOGA kanałów aby móc je wyświetlać na ekranie Oled. Szukałem na necie i jakoś nie mogłem znaleźć. Mam również pytanie czy jakoś istnieje włączenie napisów do filmów wyświetlanych przez port USB ( filmy avi oraz mkv płynnie chodzą przez usb na przodzie). I jeszcze jedno jak zaprogramować pilot od tunera aby móc włączać i wyłączać TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę poświęciłem czasu na szukanie Log kanałów i znalazłem dwie dobre stronki www.lyngsat-logo.com i druga www.satlogo.com . Nachodzi się kursorem na dane logo klika prawym i "zapisz obrazek jako..." teraz jeszcze wgrać na kartę i cieszyć się logiem na małym wyświetlaczu tunerka. Dalej szukam jak włączyć napisy w filmach zapisanych w formacie txt na przenośnej pamięci (PENDRIVE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Logo musi posiadać swoje wymiary oraz głębię kolorów, i tak jak pat10 napisał katalog CHlogo przy liście kanałów wszystkie na liście ulubionych kanałów nie działa.

Wymiary obrazka to 96x62 oraz głębia w bitach 16 ja przerabiałem programem GIMP.

@Gregorius63 jak byś miał problemy to mogę ci na PW wysłać gotową moją listę kanałów oraz loga do listy. Posiadam również loga na ASTRE 19,2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wgrałem soft 2.20.Po wgraniu poprawiła się deszyfryzacja nagranych programów,które miałem zakodowane.Wszystko działa płynnie.Pliki nagrane na wewnętrznym dysku można przenosić bezpośrednio na zewnętrzny dysk i na odwrót.Mam pytanie czy działa obróbka na dekoderze nagranych plików i jaki zewnętrzny dysk dobrze współpracuje z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Wczoraj wieczoram wylaczylem z pilota dekoder. Rano okazalo sie, ze dekoder sie zawiesil. Wylaczylem go z sieci. Po wlaczeniu na ekranie mam caly czas informacje loading i nic sie nie dzieje.

Czy ktos mial takie doswiadczenia? Da sie z tym cos zrobic, czy zamienic na podstawke? Dekoder ma 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...