Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

piszmy te wszystkie nasze uwagi i komentarze do cyfry, jak bedziemy ich zasypywac mailami to moze zafunduja nam za jakis czas aktualizacje z poprawkami

w przeciwnym przypadku pomarudzimy tylko sami sobie, a cyfra powie ze nie ma od uzytkownikow zadnych uwag na temat zlego dzialania dekodera

ja jestem zdania ze jak mi cos nie pasuje to kieruje to do osob ktore moga cos na to poradzic, na forum mozemy tylko to komentowac

ja maila do cyfry ze swoimi uwagami wyslalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak radzą konsultanci Cyfry:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, zalecam wykonanie resetu dekodera według podanej instrukcji :

 

- wyłączamy dekoder z zasilania,

- wyjmujemy kartę abonencką,

- po około 3 minutach uruchamiamy dekoder ponownie bez karty,

- na ekranie telewizora powinna wyświetlić się informacja? PROSZĘ WŁOŻYĆ KARTĘ ABONENCKĄ DO CZYTNIKA TERMINALA?

 

- wkładamy kartę i aktualizujemy listę programów

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

A ja zrobiłem podobnie, odpiąłem kabel sat., wyjąłem kartę, wyłączyłem na kilka minut.

Zauważyłem, że tuner trochę się grzeje, podłożyłem mu pod nóżki podkładki by docierało więcej powietrza.

Na razie od dwóch dni działa bez problemów, żadnych zawieszeń. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktos napisac, jak dokladnie zrobic format dysku zewnetrznego, tak zebym mogl znow go uzywac na komputerze :) wiem juz ze to sie robi programem easeus partitiom master, nie wiem dokladnie jednak jak uzywac tego programu. Prosze o szczegolowe instrukcje prostym jezykiem, gdyz nie znam sie dobze na komputerach ani na eletronice. z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po wyłączeniu dekodera na wyświetlaczu zaczęły pojawiać mi się jakieś szlaczki, zaczął migać, pojawiały się jakieś cyfry znikąd. Co jakiś czas na chwilę pojawiał się P01, P02 itd. Nie mogłem go na nowo włączyć, reset, wyciągnięcie karty, kabla z kontaktu nic nie pomogło. Na telewizorze Samsung na ekranie złącza HDMI pojawiła się informacja, bym sprawdził zasilanie i sygnał. Było już późno, olałem to, wyłączyłem TV, za jakieś 25 minut wracam do dekodera, a ten już pokazywał normalnie godzinę, normalnie się włączył, wyłączył i działa już poprawnie. Czy ktoś wie co to mogło być?

 

Dodam, że dekoder podłączyłem wczoraj, przy pierwszym uruchomieniu pominąłem aktualizację oprogramowania, a przypomnienie miało pojawić się przy kolejnym uruchomieniu. O dziwo nie pojawiła się żadna informacja, a włączany i wyłączany był już dzisiaj z 5 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałośc- mam pytanie: pod koniec tygodnia otrzymam ten dekoder Sagemcom HD i chce dokupic do niego dysk zewnętrzny, musze sie zmieścic w 250 zł,jaki bedzie do niego najlepszy i czy musi byc 7200 obr czy wystarczy 5400, z góry dziekuje za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk jest formatowany przez dekoder na ext2 z tego co wiem, a Ci co tu piszą to prosili o narzędzia do sformatowania takiego dysku odłączonego od dekodera na kompie ;)

Dysk 5400 starczy, a jest cichszy i dłużej popracuje niż taki 7200.

Transfer nawet na penie jest wystarczający, więc nie ma sensu kupować jakiegoś super szybkiego dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...