Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie dawno kupiłem Sagemcom i mam do Was pytanie, prośbę. Mam ten dekoder / jedno euro/ + TV ReadyHD /2 euro/ + nagrywarka DVD / 2 euro / Tuner --- TV przez kabel HDMI. Jak je połączyć aby uzyskać najlepszy obraz. Będę bardzo wdzięczny za sugestie.

Oczywiście mam inne wyjścia ale nigdy z nich nie korzystałem. TV - Samsung, Nagrywarka - Philips. Mam tak podłączone j/w ale zauważyłem, ze gdy oglądam dvd i go wyłącze to nie może automatycznie wskoczyć sygnał z HDMI. Nie ma obrazu, a ekran sieje. Myślałem, że mam coś żle podłączone.

Dzięki za odpowiedż. Widocznie tak musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. O taką poradę prosiłem. Spróbuje tak podłączyć. Tylko jeszcze jedno. Mam component gdzie z dwóch stron mam po 3 cincze, ale mam też taki gzie z jednej strony mam 3 cincze a z drugiej euro. Które jest lepsze ?

 

Połączenie component to takie gdzie są trzy cinche o kolorach czerwony,zielony i niebieski,oraz dwa do dźwięku-czerwony i biały.Composite to 3 cinche......żółty,biały,czerwony.Te dwa rodzaje wyjść/wejść są odpowiednio rozmieszczane jako oddzielne opcje.Oczywiście component jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co na wynajem ?. Będziesz musiał płacić 15zł/mc. Oblicz to sobie nie wiem ile masz do końca umowy ale przypuśćmy że 12miesięcy. 12x15=180zł - opłata za wynajem a potem oddajesz dekoder do punktu. 198zł- Opłata za wykup na własność i zostaje ci na stałe, a potem możesz go zawsze sprzedać np.na allegro. Przemyśl to sobie.

Edit : No chyba że jakiś miły konsultant udostępni Ci za 0zł to wtedy możesz brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchajcie, kabel dawany w zestawie do Sagemcom'a jest jakby to powiedzieć dobrej "jakości" ?, czy lepiej zastosować inny ?.

Ja podłączyłem sagemcoma dołączonym kablem i wszystko jest ok.Znajomy chwalił się,że ma taki super jakości,no i przyszedł do mnie i sprawdziliśmy różnicę.Nie było żadnej,dosłownie.Różnice są,ale w dźwięku, w głośnikach połączonych ze wzmacniaczem kablami o małym przekroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...