Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

miałem dekoder PACE DSR 2221, dziś dostałem za friko Sagemcom, i podłączeniu na tv nic się nie pojawia, na wyświetlaczu dekodera pojawia się "boot", a później raz pojawia się 00 a raz P01 i tak co jakiś czas się zmienia na P02, P03 itp mryga zielona dioda, co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze sformatowaniem pendrive. Próbowałem na kilku, z różnych firm i zawsze jest tak samo: pyta czy sformatować, naciskam OK i wyświetla się napis FORMATOWANIE. I nie znika. Najdłużej czekałem godzinę i ciągle był ten napis. pendrive były 8gb i 16gb. Po przełączeniu na jakiś kanał napis FORMATOWANIE znikał. Po wejściu w opcję multimedia napis, że nie wykryto urządzenia. Próbowałem wkładać pendrive przy włączonym, wyłączonym dekoderze i nie pomaga. Czy ktoś ma pomysł, jaka może być przyczyna i jak rozwiązać problem. Dekoder mam na własność, gwarancja jeszcze 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od wczoraj jestem (na razie szczęśliwym) posiadaczem sagemcoma DSI83 podłączonego do kineskopowego philipsa 21" (za niedługo się pewnie zmieni). Odkryłem już wiele funkcji tego dekodera, ale od początku [beep]nie ciekawi mnie opcja "serwisy internetowe". Wytargałem gdzieś z piwnicy jakiś stary kabel internetowy - sprawdziłem go dokładnie, wszystko działa więc podłączyłem dekoder tym kablem do routera ASUS RT-G32. Mam ustawione automatyczne przydzielanie adresu IP, DNS i bramy, w dekoderze w informacjach o sieci jest git wszystko - nawet w opcjach routera pojawił się adres mac karty sieciowej dekodera. Jednak mam pewien problem - na dekoderze wyskakuje informacja, że jest brak połączenia internetowego i problem najprawdopodobniej leży po stronie dostawcy. Mógłby ktoś poradzić? Dosłownie, MUSZĘ odpalić te funkcje internetowe :> Mam do routera podłączone 3 komputery + 1 bezprzewodowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

texan mam ten sam problem :)

 

Jaki tryb Formatowania masz na pendrive FAT32 czy NTFS ? Próbowałeś na obydwóch ?

 

próbowałem przede wszzystkim FAT32, bo taki tu polecali. ale NTFS też zdaje się na jednym próbowałem.. mam jeszcze w pudełku DSI83, który odebrałem w tym tygodniu do MR, więc może na nim spróbuję.

a jak znajdziesz rozwiązanie na swój DSI87, to proszę o PW. ja też w razie czego napiszę, jak mi się uda coś zdziałać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. posiadam dekoder Sagemcom HD DSI83 i od pewnego czasu mam problem z kanałem Cinemax 2 HD, który bardzo często miga, to znaczy pojawia się na sekundę czarny ekran i tak notorycznie, kilka razy na minutę nawet, co bardzo wkurza przy oglądaniu filmu. Co Ciekawe wersja SD kanału nie ma takiego problemu, wszytko płynnie bez [beep]nego migania. Pierwszy Cinemax HD bez problemu też chodzi. Wszystkie inne kanały HD z cyfry też w normie, jakość i siła sygnału jest bardzo dobra więc nie mam pojęcia co zrobić. Czy ktoś też tak ma, czy to wina po stronie operatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...