Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pena 16 gb i zauważyłem ze coraz mniej materiału moge nagrać a na komputerze moge całą pamięć wykorzystać na tym penie czy pen może sie niszczyć?

Z tego co pamiętam to peny mają ograniczoną liczbę operacji kasuj-zapisz i się po prostu"wypalają".Jak najrzadziej formatować,a defragmentowanie jest "bardzo" nie zalecane.Chodzi o to,aby operacje na komórkach pamięci były jak najrzadsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest ktos kto wie co się zmieni w sofcie i co będzie poprawione :D

wiem że tu są ludzie z "cyfry"

bo poprawek dużo by się przydało a z nowych funkcji bym dodał w odtwarzaczu funkcję goto do określonego czasu, bo jak oglądam film i chcę przerwać to później ręcznie trzeba przewijać do danego momentu oczywiście wytrzeszczając gały bo czcionka kingsajz :D , nawet wystarczył by skok o powiedzmy 5 min (najlepiej ustawialny)

i gdzieś powinno być jakieś info - co dana wersja softu wnosi i co usprawnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu pozbyłem się tego g-ó-w-n-a. Sagemcoma zastąpiłem nboxem BSKA z enigmą 2. Nawet szybciej śmigą niż mój dreambox 800HD. Teraz można po ludzku zarządzać tunerem, mieć zdalny dostęp www/telnet/ssh. Za 300pln taki dreambox hd. W tej cenie nic lepszego się nie znajdzie z enigmą2 IMHO.

 

nbox:~# uname -a && uptime

Linux nbox 2.6.32.28_stm24_0207 #194 PREEMPT Fri Jan 20 20:21:06 CET 2012 sh4 GNU/Linux

20:59:26 up 5:25, load average: 13.14, 13.27, 13.31

nbox:~#

 

Procek mimo, że jest jaki jest Bodajże 200Mhz, ale z-a-p-i-e-p-rz-a aż miło, wszystko płynnie i szybko. Load spory, ale ma co robić, przy HD kanałach max 15.x. Kto zna enigmę to wie co z tym można zrobić i jaka masa softu/pluginów na to jest. Najważniejsza sprawa o czym dremaboxowcy wiedzą to settingi. Dreambox Edit-em można cuda robić z listą kanałów, a kto chce gotowce to polecam settingi od r-r.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz," strzeliłeś sobie w kolano".

Jak nie masz fachowej wiedzy na dany temat, to lepiej nie pisz "BANIALUK"

Jakie, EURO.........a HDMI nie łaska ?

Następna rzecz ......w sprawie tej funkcji, pisałem do Cyfry i na chwilę obecną ten przycisk nie jest aktywny.

Poruszyłem tą sprawę dlatego, że pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją, a od 1994 roku miałem i mam trochę sprzętu.

 

Kolego serwus, myślę ,że się nie obrazisz, bo "'pojechałem trochę po bandzie".

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest ktos kto wie co się zmieni w sofcie i co będzie poprawione :D

...

i gdzieś powinno być jakieś info - co dana wersja softu wnosi i co usprawnia

 

Lista zmian w kolejnych wersjach oprogramowania od dawna jest dostępna na stronie CYFRY+: http://cyfraplus.pl/technologie/sprzet/oprogramowanie_dekoderow/aktualizacja_dekodera_sagemcom.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nagrywania na dysk zewnetrzny nie potrzebujesz drugiego kabla antenowego (nie ma gniazda), poniewaz ten dekoder ma tylko jedna głowicę.

Nagrywasz tylko to co w danej chwili mozesz ogladać.

Dekoter ten ma równiez mozliwość programowania nagrań w czasie, oraz funkcje time shifting - funkacja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych podczas ich nadawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...