Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jaco78 - ciągłe zawiechy dekodera,bardzo wolne przełączanie kanałów,czasem czarny obraz,nie działa ze splitterem,nagrany materiał tylko da się obejrzeć na tym dekoderze.Co do nagrywania na dysk to jeszcze nie testowałem a więc narazie nie mam zdania w tym temacie (mam 4 dobre dekodery a więc aż tak się nie przejmuje tym sagemcomem,moim zdaniem to szajs)

Ferdek ma możliwość nagrywania na zew dysk i odtworzysz go na kompie,działa ze splitterem i kupisz go za ok 360zł,a więc warto dołożyć i kupić lepszy dekoder niż ten sagemcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam już mozliwości rezygnacji z Sagemcoma( przedlużyłem umowe po wcześniejszym wypowiedzeniu przez aneks) i musze go nabyć w związku z warunkami nowej umowy. Chciałem go mieć za darmo na wypożyczenie ale niestety nie chcieli mi go przyznać bo mam spory upust na abonamencie. Czyli rozumiem że działa on dużo gorzej od takiego thomsona SD (teraz go używam) tzn wolniej i częściej się wiesza? No to mnie nieźle wystraszyliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Kontynuuję moje wątpliwości ze strony 165

Ad1 - da sie bezproblemowo ustawic włączenie i wyłaczenie o okreslonej godzinie,

- nagrywanie o którym mówisz to Time shifting i mozna oglądać z opóznieniem (bez nagrywania), ale musi byc podłaczony co najmnie pendriver minimum 8 GB do wejscia USB dekodera,

- zewnątrzna nagrywarke podpinasz przez złącze Scart (tzw. eurozłacze) nie wiem, ale może trzeba coś ustawic w menu dekodera jakby nie działało.

Być może wyraziłem się nieprecyzjnie. Chodzi mi o to, żeby dekoder włączył się danego dnia o konkretnej godzinie, na konkretnym programie. Tak, żeby można było obejrzeć konkretny program, np film jutro o 15:00-17:00 (i go nagrać na zewn. sprzęcie). Mogę oczywiście zaprogramować nagranie na pendrive i przy okazji włączyć w tym czasie nagrywarkę. Problem pojawia się gdy film jest długi albo chcę nagrać dwa filmy. Mam pendrive 8GB, więc nagranie skończy się po ok. 1,5 godziny...

Nagrywarkę podłączyłem i ona działa jak trzeba, tylko... jak chcę coś nagrać w nocy albo w środku dnia, muszę zostawiać włączony dekoder na konkretnym programie i mówić domownikom żeby nikt nie przełączał. Czy to czeka mnie do końca życia (dekodera)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem brać sagemcoma ale po tym co tu przeczytałem na temat tego dekodera zmieniłem zdanie i biorę fergusona arivę 202e. O nim też poczytałem na różnych forach i wszyscy zachwalają a u siebie w Lublinie znalazłem w super cenie - 289zł, warto jednak trochę dołożyć i mieć supersprzęt na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...