Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to już zrobiłeś wszystko co można było

 

ja kupuję w Lidlu uniwersalne piloty - można je nauczyć ok 85 - 150 funkcji (oczywiście jeśli standardowe kody nie działają) więc wszystko będzie ci chodzić, mają gwarancję 3 lat i po ok. 2-2,5 roku się psują i oddaję je do sklepu - zwracają pieniądze - kupuję nowego i tak już od 5 lat robię - za jedydne 30 zł raz wydane mam już 3-go pilota, działa poprawnie ale wiadomo zużywa się szybciej bo zastępuje kilka pilotów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,

możesz co najwyżej oglądać to co masz nagrane na podpiętym dysku jeśli zaczniesz przed nagrywaniem czegoś innego :) ja miałem tak że jak się coś nagrywało a ja w tym czasie włączyłem dekoder to nie miałem dźwięku na tym co się nagrywa i na nagraniach na dysku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wina dekodera DSI83 czy kanału National geographic hd mam zakłócenia dźwięku "ciche trzaski" i tylko na tym kanale i wiele osób pisze że dekoder wariuje np przy przełączaniu kanałów lecą jak szalone lub się zacina.

Jak sądzicie można go uznać za niesprawny,uszkodzony? Wymieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczorajszego wieczora zauważyłem przycinanie obrazu (duża pikseloza + informacja o braku odbioru sygnału z HB) na kanałach: TVP 1 HD, CANAL+ FILM, TVP KULTURA. Na innych wszystko w porządku. Sygnał z satelity mam dobry (S=80 / J=75). Sprawdziłem też antenę i instalację na innym dekoderze (tam wszystko odbiera poprawnie i jest ok).

 

dekoder: SAGEMCOM DSI 87 HD

wersja oprogramowania: 4.1.08/6.1/09_10_2012B

 

Czy ktoś ma podobny problem?

Czy jest to wina dekodera i trzeba rozglądać się za nowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w DSI87 przycina tylko gdy jest słaba widoczność (mgła, opady) i głównie wieczorami, ale jest to związane z małą czaszą anteny i starym konwerterem. W innych przypadkach jest ok gdyby nie te [beep]ne falstarty. Czasem kilka dni jest ok a czasem nie chce wskoczyć po 5 razach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

wymienilem dekoder z DSI87 na DSI83.

nagle odbiera mi tylko polowe kanalow z Cyfry (nie odbiera np wszystkich TVN (Style, Turbo, 24,...) Polsaty itd..odbiera za to np wiekszasc kanalow TVP, Cyfry (Minimini, Domo, KuchniaTV, C+ ) a nawet w HD!!

odbiera rownierz wszystkie kanaly Astry w HD.

 

probuje poprawic antene ale nic nie daje.

 

podlanczam stary dekoder Fergusona i wszystkie kanaly sa i sila na 90%. wracam na Sagecom i dalej to samo.

 

czy ten nowy Sagecom jest bardziej czuly? czy ktos mial kiedys cos podobnego?+

 

dzieki z gory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczorajszego wieczora zauważyłem przycinanie obrazu (duża pikseloza + informacja o braku odbioru sygnału z HB) na kanałach: TVP 1 HD, CANAL+ FILM, TVP KULTURA. Na innych wszystko w porządku. Sygnał z satelity mam dobry (S=80 / J=75). Sprawdziłem też antenę i instalację na innym dekoderze (tam wszystko odbiera poprawnie i jest ok).

 

dekoder: SAGEMCOM DSI 87 HD

wersja oprogramowania: 4.1.08/6.1/09_10_2012B

 

Czy ktoś ma podobny problem?

Czy jest to wina dekodera i trzeba rozglądać się za nowym?

 

Kup większy talerz do odbioru , najlepiej 80 . U mnie tak samo było po wymianie talerza na większy pomogło . Zauważyłem ze Cyfra ma słaby sygnał i przy małych talerzach nie które kanały HD nie odbierają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...