Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

padł mi zasilacz od DSI87 (tak wnioskuję, że to zasilacz bo lampka kontrolna nim się nie świeci)

w moim przypadku jest to sztuka na własność dobrana do MR.

czy przez c+ jestem w stanie załatwić nowy zasilacz? czy przez jakiś zewnętrzny serwis?

 

a może będzie pasował zasilacz od DSI83? (takie są wystawione w 'popularnym serwisie aukcyjnym')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zakupiony w spółce CANAL+ Cyfrowy nowy sprzęt, objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

 

Wymiany, tak jak dla sprzętu dzierżawionego, w punktach dystrybucyjnych C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam, pomaga dopiero odłączenie pendrive'a i dekodera z zasilania...

BTW. Ten dekoder ma wgraną listę kanałów tak, że nie mogę sobie podejrzeć listy kanałów z HotBird tylko z danego transpondera (np. Hot TV), czy mogę zatem ustawić antenę na Astrę 19.2 i podejrzeć kanały na liscie od 650 wzwyż czy te działają tylko przy instalacji Hotbird+Astra? Testował tak ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłączam go prawie nigdy, ponieważ używam pilota uniw. Logitech i długie włączanie sagema powoduje błąd tv (brak sygnału).

W trybie włączonym nigdy nie nawalił z nagrywaniem. Poprzednio miałem ferdka 8900 i kati 912 i nigdy nie byłem pewien nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem od pewnego czasu. Myślałem, że to z winy poprzedniego dysku, jednak na nowym dzieje się to samo:( Tak na tym jak i poprzednim twardzielu miałem nagrane kilkadziesiąt nagrań. Przez jakiś czas wszystko działa bez zarzutu, a nagle włączam sobie tv, odpalam dysk i nagrania są wykasowane. A teraz ostatnio się maksymalnie wkurzyłem, bo miałem ponad 100 nagrań, przedwczoraj odpaliłem i jest 35, na dodatek mój sagem przestał mi nagrywać. Klikam na pilocie rec, jest oki, pojawia się ramka z nagrywaniem, wciskam OK i na tym koniec, nie nagrywa. Czy miał ktoś podobny problem? Co robić?

 

P.S Te pozostałe 35 nagrań mogę odtwarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, otoz przewertowalem ten temat dosc dobrze i nigdzie nie znalazlem odpowiedzi na moj problem.

Otoz, od niedawna jestem uzytkownikiem DSI87 cyfra + . Zakupilem pendrive Toshiba 32GB, gdy go wkladam do dekodera wyskakuje komunikat o formatowaniu, klikam ok. Czekam jakies 10minut po czym albo ikonka "Formatowanie" znika, albo znowu pojawia sie ten sam komunikat, po czym po chwili znika. Gdy odlaczam pendrive, jest komunikat: "odlaczona pamiec usb", czyli musi go widziec. Jednak gdy probuje cos nagrac, klikam czerwona kropke, niby wszystko ok, wybieram czas itd, 2 razy ok. Powinno sie nagrywac, jednak w menu listy odtwarzania zaden plik nie jest dostepny. TS nie dziala tj nic sie nie dzieje jak wciskam pauze.

Gdzies robie blad? Czy pendrive jest za duzy jak na ten dekoder?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie maly problem, w telewizorze LG chyba padly wejscia HDMI bo podlaczylem dekoder DSI83 po kablu hdmi i nie ma obrazu a po EURO jest. Dekoder jest sprawny bo na innym telewizorze dziala po hdmi. Ten LG ma wejscie component natomiast dekoder jak sami wiecie ma tylko wyjscie HDMI. Czy jest jakas mozliwosc podlaczenia tego dekodera po hdmi do tego componenta zebym mial obraz HD na telewizorze ?? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...