Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak - tylko że sami na siebie ten bicz ukręcili.

Co ich podkusiło żeby przesuwać C+Film HD na nowy transponder ?. To że klienci nie mieli dostępu do nowych kanałów to jedno - dla niektórych do przełknięcia, ale zniknięcie C+Film - to już mogło wku... każdego.

 

W każdym razie jak nie pojawi się nowy soft do końca listopada, to może być np. pretekst do wycofania się z umowy przez tych klientów którzy wzięli Sagema wzamian za moduł - bo miał mieć PVR, a więc mógł zastąpić dotychczasowy tuner. Nie ma PVRa - nie ma podstawowej funkcji - koniec umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co będziemy nagrywać, mnie brakuje timeshifta i nagrywania filmu jak muszę gdzieś wyjść (za długo miałem nrec-a chyba ;) ), wciskania pauzy i przewijania reklam, etc. etc., szkoda tylko że na forum ludzie darmo wprowadzają w błąd pisząc o terminach, więc nie ma się co dziwić że niektórzy się denerwują, lamentują i jęczą, też czekam na ten soft bo teraz nawet Polsat ma wszystkie tunery praktycznie PVR ready, a my co... wielkie g.....,

Pozdro dla wszystkich niecierpliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na przekór napiszę jeszcze, że przed chwilą mi się zaciął :D Polegało to na tym, że naciskam np 8 i mi wychodzi jakbym cały czas wciskał na pilocie 8 albo wciskam przycisk kanał do przodu to lecą kanały bez naciskania pilota :) wyłączyłem dekoder to nie zadziałało, ale odłączyłem od kontaktu i jak na razie chodzi. Miał ktoś coś podobnego? Dodam, że dekoder ma z dwa tygodnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na przekór napiszę jeszcze, że przed chwilą mi się zaciął :D Polegało to na tym, że naciskam np 8 i mi wychodzi jakbym cały czas wciskał na pilocie 8 albo wciskam przycisk kanał do przodu to lecą kanały bez naciskania pilota :) wyłączyłem dekoder to nie zadziałało, ale odłączyłem od kontaktu i jak na razie chodzi. Miał ktoś coś podobnego? Dodam, że dekoder ma z dwa tygodnie ;)

Na dwóch moich dekoderach nic podobnego nie ma miejsca, a używam mniej więcej od lutego br., tylko zaraz po zakupie jeden z nich miał chyba głowicę uwaloną, zero sygnału, od razu wymienili na nowy, proponuję reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na przekór napiszę jeszcze, że przed chwilą mi się zaciął :D Polegało to na tym, że naciskam np 8 i mi wychodzi jakbym cały czas wciskał na pilocie 8 albo wciskam przycisk kanał do przodu to lecą kanały bez naciskania pilota :) wyłączyłem dekoder to nie zadziałało, ale odłączyłem od kontaktu i jak na razie chodzi. Miał ktoś coś podobnego? Dodam, że dekoder ma z dwa tygodnie ;)

Jeszcze nie raz zaskoczy Cię ten tuner :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nabrania oddechu przed wielkim okrzykiem: "buuuu, gdzie obiecany soft", podam że pomierzyłem pobór prądu przez dekoder. I oto na czuwaniu dekoder pobiera 0,6 W energii, a po włączeniu 8,3 W. Tak więc funkcja sleep, której brakowało komuś z poprzednio wypowiadających się nie jest aż tak niezbędna. Dla porównania dodam, że pobór energii na czuwaniu dekodera SD Ferguson DF9000 PVR wynosi ok 15 W, a podczas pracy, w zależności czy pracuje dysk czy się nie kręci od 25 W do ok 30 W.

 

Dodam jeszcze,że przyjmując cenę energii 0,5 zł za 1 kWh, to przy bez przerwy włączonym dekoderze przez okrągły rok, za energię zapłacimy ok 36 zł. odpowiednio mniej przy pozostawieniu na czuwaniu - przy całorocznym czuwaniu to koszt 2,63 rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto odpowiedz na mojego meila w sprawie softu do Sagemcom HD

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że trwają prace nad

możliwością podłączenia zewnętrznego dysku do dekoderów SagemCom HD,

które będą spełniały funkcję PVR.

 

Proszę o cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...