Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odbierałem Sagemcoma w punkcie cyfry (zastępstwo za moduł cyfry) i mówiono mi że można spodziewać się aktualizacji nawet dziś wieczorem, ale głowy za to nie dawali :). Może też być za klika dni.

Podpytywałem się też jak ta obsługa Pena będzie wyglądała - raczej nic specjalnego.Najprawdopodobniej Pen szyfrowany, materiał do oglądania tylko na tym tunerze, mocno ograniczone funkcje w stosunku do normalnego PVRa. Także cudów się nie spodziewajcie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tez macie problemy z dźwiękiem? Dźwięk faluje w góre i w dół i ciągle muszę z pilotem w ręku siedzieć żeby to kontrolować. Na necie wyczytałem że niby zostało to naprawione, ale jakoś chyba nie. Soft mam najnowszy, a dekoder mam od 2 tygodni.

 

Chyba dużo osób ma z tym problem np bardzo dobrze zauważalne jest to u mnie że na tvn hd jest głos ok, ale jak przełączę na tvn7 hd jest 3 razy głośniej. Nurtujące jest to wieczorem kiedy wszyscy śpią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne pytanie.....czy też macie coś takiego,że włączenie telewizora włącza wam dekoder?mam tv samsunga,czy ten dekoder już tak ma,czy też jest inna przyczyna?może ktoś zna odpowiedź?
U mnie to działa bardzo fajnie.

Tzn samo włączenie telewizora nie uruchamia dekodera, ale zmiana źródła sygnału na hdmi powoduje włączenie dekodera :)

TV to plazma Panasonica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem stałym czytelnikiem forum, zwłaszcza tego wątku. Bardzo pomocne forum. Dlatego dziś zdecydowałem się dołączyć do dyskusji.

 

Czy ktoś zna jakąś ogólną czy przybliżoną datę aktualizacji, o której mowa już od kilkunastu dni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne pytanie.....czy też macie coś takiego,że włączenie telewizora włącza wam dekoder?mam tv samsunga,czy ten dekoder już tak ma,czy też jest inna przyczyna?może ktoś zna odpowiedź?
U mnie to działa bardzo fajnie.

Tzn samo włączenie telewizora nie uruchamia dekodera, ale zmiana źródła sygnału na hdmi powoduje włączenie dekodera :)

TV to plazma Panasonica.

 

Ja mam samsunga 40c650,to rzeczywiście fajny drobiazg,nie trzeba od razu używać dwóch pilotów. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...