Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale od czego to zależy ? Wkładam oryginalną kartę a wkładam tę kartę do splittera który daje sygnał jakby na taką samą kartę i o takich samych parametrach,nr seryjnym ?

W takim razie co zrobilibyście na mym miejscu ? Wyjmować kartę ze splittera jak sie chce ogladac i wkladac ja spowrotem ? To bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colsman123, bo splitery pracują na SECA4 a tuner na NAGRAVISION. Karty mają obsługę obu systemów (jeden leci tunelowany) i kropka. Żaden spliter nie ruszy na tym tunerze, póki producenci nie ruszą się. No chyba że w dekoderze jest jakiś chip co rozpoznaje czy karta włożona, czy karta splitera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wy wszyscy korzystacie z tego dekodera ? Poprostu nie macie splitterów ?.

Bo chcę zachęcić ojca na kupno tego dekodera bo jest OK, i zależy mi na programach HD a nie SD, ale ojciec mówi że dopóki nie działa ze splitterem to on nie kupi bo nie będzie się bawić w wyjmowanie i wkładanie karty abonenckiej od dekodera do splittera w kółko. A ja wiem że ten sprzęt jest super, jest tani i zależy mi na nim ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sobie radzimy w ten sposób, że:

a) mamy wykupioną opcję multiroom

B) korzystamy ze spltera i własnych tunerów HD - tak, tak, istnieje coś jeszcze poza dekoderami od Cyfry - (np. Ferguson Arriva, Technisat, Topfield, HumaxIcord)

c) korzystamy ze splitera i innych dekoderów od Cyfry.

Chyba już wszystko co możliwe napisano.

Nikt Cię nie zmusza do wzięcia Sagemcoma i "wyjmowania i wkładania" karty do splitera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colsman123 to za ile byś w końcu chciał kupić dekoder HD ? Bez przesady.... Kup sobie jakiś tani HD na Allegro i będzie Ci splitter śmigał,a Ty uparłeś się na Sagemcoma.A w krótce i tak będzie wesoło jak nowy soft się pojawi do niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariva 102E kosztuje około 250 PLN - to nie jest wielka różnica w porównaniu z Sagemcomem a w zamian dostajesz normalny tuner satelitarny a nie dekoder z opcjami narzuconymi przez operatora. Choć Ariva to cudo nie jest i wymagać od niego nie można tyle co od tunerów z "wyższej półki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colsman123 Nic już nie rozumiem... Czy używasz splitera aby zapewnić możliwość oglądania C+ na kilku tunerach? Jeśli tak Sagemcom jest zupełnie irracjonalnym wyborem. Jeśli nie oglądasz na kilku tunerach to po co Ci spliter?

Ta dyskusja staje się kompletnie niezrozumiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje na temat funkcjonalności sagemcoma były już nie raz omawiane w tym temacie, a poniżej coś więcej na ten temat.

 

Uruchomienie portu USB

Obsługa time-shifting i nagrywanie:

Pendrive – minimalne wymaganie 8GB

Dyski twarde – powstaje PVR ready (najlepiej własne zasilanie).

Obsługa plików użytkownika. Zdjęcia, muzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colsman123 - strasznie kręcisz się w swoich wypowiedziach. Ale to Twój problem.

 

nie ma juz w sprzedazy tych tunerow - na wolnym rynku tylko

Są ale za 248zł do trwających kontraktów po upływie gwarancji zakupu innego dekodera - chyba, że zostaną wprowadzone blokady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Colsman123 Nic już nie rozumiem... Czy używasz splitera aby zapewnić możliwość oglądania C+ na kilku tunerach? Jeśli tak Sagemcom jest zupełnie irracjonalnym wyborem. Jeśli nie oglądasz na kilku tunerach to po co Ci spliter?

Ta dyskusja staje się kompletnie niezrozumiała.

 

Tak,tak tylko że nie ma innego dekodera HD w cenie 129zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...