Skocz do zawartości

BOX+ (Sagemcom DSI83/DSI87)


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwość kupienia tego Sagemcom HD od cyfry jeśli się nie ma żadnego dekodera od nich a umowa do końca okresu minimalnego 3 mc ???

 

W każdym momencie trwania umowy możesz kupić ten dekoder (bodajże za 198 zł) pod warunkiem że nie masz na "stanie" dekodera HD na gwarancji lub wynajętego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko: właśnie zakupiłem ten dekoder i chciałbym dokupic do niego dysk zewnętrzny. Czy każdy dysk na USB bedzie na nim chodził (nawet taki 2 TB??). Czy mogę zarówno archiwizować na nim dane z kompa jak i nagrywać programy z cyfry? Czy jak już będzie służył do Cyfry to mogę sobie go przenosić raz po raz do kompa i archiwizować dane? Pytam ponieważ ktoś wcześniej pisał o formatowaniu dysku i nie wiem czy mogę jednocześnie trzymać na nim dane z kompa jaki i nagrane programy.

Jestem laikiem w tej kwestii więć proszę o wyrozumiałość :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że coraz mniej narzekań na ten dekoder? :) Widać działa jak trzeba..

Coraz mniej narzekań ??? - tak , jest coraz mniej narzekań , ale to nie z powodu bezawaryjnej pracy tego tunera tylko posiadacze w/w tunera doszli do wniosku , że opisywanie wad i niedoróbek nic nie daje . Tuner nadal nie ma stabilnego głosu ( raz ciszej , a raz głośniej ) , nadal występują trzaski podczas przełączania kanałów ( teraz cichsze , ale są nadal ) , nie zawsze jest pełne EPG , brak możliwości sprawdzenia poprzedniej audycji w EPG , długi start tunera itp. itd. Mam dwa takie tunery i na dwóch są te same wady , może dlatego , że tunery mają numery seryjne jeden po drugim

( feralna partia ) i ja tak trafiłem . Jednym słowem , narzekanie nie odnosi żadnego pozytywnego skutku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w listopadzie pojawi się nowy soft :D Będziesz mógł nagrywać na pendrive'a, przy czym dekoder sformatuje cały dysk wirtualny tak abyś nie mógł przenieść danych na komputer lub inny sprzęt 8)

 

Oczywiście zawsze bedziesz mógł skasować nagrania i sformatować go ponownie do FAT 8)

 

A będzie jakaś minimalna wielkość dysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...