Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A myślałem że mojemu coś odpier :censored: a wychodzi że to krajowa epidemia :]

 

Ja musiałem przywrócić ustawienia fabryczne bo tak głupiał że nawet w menu miałem problem wejść bo już w trakcie się resetował :>

ale się udało a już myślałem że wyciągnął kopyta :?

 

 

@mentoris

 

Właśnie przeskoczyłem na te kanały i wszystko wskazuje jest ok.

Ale tak po prawdzie to soft od tego dekodera jest jakiś popier :censored: bo byle zmiana na satce a ten zaraz jakieś hopki odstawia.

Mam nadzieję że przy nowelizacji coś z tym zrobią (i z paroma jeszcze innym mankamentami).

 

Ps. Serwer satkuriera też chyba się czymś zaraził :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo się zachowywał mój, ale udało mi się go wymienić w APS. Może i niepotrzebnie z tego powodu, ale w starym miałem też zwiechy w momencie włączania po dłuższej przerwie, które znikały po wyłączeniu wtyczki z sieci. Nie miałem jak udowodnić tego w APS, bo przecież aby zanieść tam dekoder, trzeba było wyłączyć wtyczkę. Dzięki tej porannej awarii problem się sam rozwiązał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja oprogramowania 3.1.94/3.1.16205

*DVR- nowe opcje (ja ich wcześniej nie widziałem, więc wydaje mi się że to po aktualizacji- jeśli coś to sprostujcie)

-Zablokowany/odblokowany

-Lista ukrytych/chronionych

-Nagrywania zaplanowane +jakieś opcje nagrywania

 

*Tak jak mówiłem wcześniej- sprawdziłem to na samym początku

-możliwośc zmiany kanałów na liście (przesuwanie ich- góra, dół) :smile:w końcu

 

*Podczas korzystania z LivePause, gdy zechcemy przełączyc kanał to wyświetla się komunikat:

"Zawartośc bufora LivePause zostanie skasowana podczas zmiany kanału"(OK, Anuluj)

 

*no i miejmy nadzieje że po długim czuwaniu dekoder będzie się uruchamiał jak powinien

 

*Dźwięk DD działa na kanałach tvn-u

Ogólnie zmiany na plus :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że dekoder przechodzi bez problemu w głęboki stan uśpienia i nawet pokazuje poprawną godzinę ciekawe jak będzie po dłuższym czasie z wybudzeniem go - testuję to :)

Edit: po 3h testu dekoder bez problemu wybudza się z głębokiego uśpienia więc i w tej kwestii coś poprawili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie zmiany listy można dokonać z poziomu menu list ulubionych. Kanały na liście ulubionych przesuwa się klikając "OK" na wybranym kanale.

 

*DVR- nowe opcje (ja ich wcześniej nie widziałem, więc wydaje mi się że to po aktualizacji- jeśli coś to sprostujcie)

-Zablokowany/odblokowany

-Lista ukrytych/chronionych

-Nagrywania zaplanowane +jakieś opcje nagrywania

To było już wcześniej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie fajne zmiany tylko, że na liście ulubionych miałem ponad 200 stacji. Dzisiaj zaktualizowałem i wszedłem w edycje żeby z końca listy w końcu przesunąć kilka ostatnio dodanych kanałów (m.in TVN HD), które miałem na końcu listy. Przeniosłem jeden, zatwierdziłem i wszystko super przeniósł się tyle, że kanały od 77 wzwyż zupełnie poszły się ... :( zniknęły i muszę bawić się od nowa. Da się to może jakoś przywrócić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP powinno się otrząsnąć, nowy soft wgrany, po wgraniu przywróciłem ustawienia fabryczne.

 

Następnie ustawiłem sobie parę filmów do nagrania i włączyłem TVN, po chwili okienko że będzie się nagrywać coś na polsacie i co bym chciał wybrać, czy przerwać nagranie czy nie.

 

Dziwne tylko jakim cudem skoro nagrywanie na Polsat ustawiłem ale dopiero na 4 czerwca i to na 15 .30, a ww. okienko wyświetliło się o godzinie 17.

 

Zrobię wszystko żeby zerwać umowę z tymi ..... i podpiszę umowę z N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci się kolego wyżej nie dziwię...

Zmiany w nowej wersji oprogramowania: 3.1.94

- implementacja Copy Protection - brak możliwości nagrania na dysk kontentu, który jest zastrzeżony. Abonent otrzyma komunikat informujący o tym, iż fragment programu nie może zostać nagrany. Podobny komunikat pojawi się podczas odtwarzania nagrania informując, iż fragment programu nie został nagrany,
- zapamiętanie przez dekoder ostatnio wybranej ścieżki językowej,
- poprawa funkcjonalności LivePause-To-Recording - dodanie komunikatu informującego o tym, że bufor live-pause zostanie usunięty w przypadku zmiany kanału, 
- poprawa stabilności dekodera.

 

czyli nie ponagrywacie już chyba ich pseudo VOD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe oprogramowanie wprowadza też wyższy poziom fonii. Poprzednio musiałem ustawiać poziom głosu gdzieś na 13, 14. Teraz przy tym samym ustawieniu telewizora odpowiedni poziom głosu uzyskuję przy pozycji 9, 10.

Edycja:

Masz rację @dziabolek. VODu już się nie nagra. Dekoder odmawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...