Skocz do zawartości

Sagem ESI-88


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli naciśniesz raz przycisk REC na pilocie, to nagranie standardowo nastawia się na 30 minut. To jest normalne i tak ma być. Jeżeli zaciśniesz REC dwa razy to masz ustawiony czas nagrania na 1 godzinę, i.t.d. aż zdaje się do do 3 godz. 30 min.

Brak samoczynnej aktualizacji, rzeczywiście czasami się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dziwne skoro nagranie było zaplanowane na 10 a nie na 8. To nie kwestia jednego czy dwóch kabli. Skoro ma zaplanowane na 10 to komunikat o nagraniu (w przypadku jednego kabla) powinien ukazać się krótko przed 10 a nie o 8. Po przełączeniu nic się nie dzieje. Zaczęło występować to u mnie dość często w przypadku planowania nagrania.

 

 

Racja. Źle doczytałem. Zrozumiałem, że coś innego oglądałeś i że wtedy się taki komunikat pokazał. W takim razie faktycznie coś nie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki mianowicie czy EPG jest wysyłane na tunery tylko na jedną dobę czy jest dłuższe,chodzi o to że jeśli tylko na aktualną dobę to nie ma szans na ustalenie nagrania oddolonego o chociażby dwa dni,da rade to zmienić,wypadałoby puszczać aktualne EPG przynajmniej na tydzień!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdzę mam pytanie do ciebie,odnośnie zeza na astre,posiadasz również konwenter twin na astrze czy zwykły singiel,pytam bo ja miałem singla,a twina na HB i wieczne problemy z sygnałem z astry raz był a raz go nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kiedy włączono PSN, dzieją się dziwne rzeczy z tym dekoderem. Na wszystkich kanałach działa dobrze, ale kiedy przełączę go na PSN wtedy po chwili dekoder się wyłącza, robi potem "Boot", "init" i załącza się na innym kanale. Wtedy wszystko działa dobrze, dopóki nie przełączę go na kanał 171 czyli PSN, wtedy znowu się wyłącza i.t.d.

Czy też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, tylko w zasadzie na każdym kanale. Dekoder uruchamia się na TVN24, obraz jest wyświetlany przez jakieś 20 sekund, a potem wyłącza się, 'boot', 'init', włączy się na TVN24 i znowu to samo. Dzieje się tak nawet w trybie czuwania. Wyjmowałem kartę, dysk, zasilanie kilka razy, ale ta procedura opisana wyżej ciągle się powtarza...

 

Jak myślicie, to coś globalnego, czy jednak lepiej wybrać się do APSu i wymienić sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo jak marcineg, u mnie sie dekoder wlacza ponadto na tym TVP Sport... Resetuje sie co 20 sekund. I co z tym szmelcem zrobic?

Dziabolek7 a probowales moze przywracac ustawienia fabryczne? I zglosiles ta sprawe do CP? Ciekawe czy w ogole wiedza o tym problemie, abonament niemaly sie placi to fajnie by bylo jak by mozna bylo cos ogladnac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobny problem się pojawiał jak narazie po odłączeniu od prądu i ponownym włączeniu cisza i spokój, nie przywracałem ustawień fabrycznych bo mam liste ulubionych.

CP pewnie coś grzebie, może ładują nową wersje oprogramowania na satelite i jak zwykle coś im nie poszło. Ale to tylko moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...