Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a na stronie CBS Drama piszą o sobie: "CBS Drama to nowy, ekscytujący kanał Chello Zone i CBS. Po ogromnym sukcesie, jaki odniósł w Wielkiej Brytanii – pakiet kanałów CBS to dziś najszybciej rozwijająca się sieć telewizyjna w tym kraju! – dostępny jest w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce." http://www.cbsdrama.tv/about.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra jawnie w CH.. poleciała.

forsują że jest to rebranding co jest [beep]o prawda, ale widocznie wolą ryzykować i ludzi oszukiwać i przez to nie dać im możliwości wypowiedzenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpisz im że mało Cię to interesuje bo CLUB TV to nie jest rebranding na CBS Drama bo mają RÓŻNE licencje i są bardzo różniącymi się kanałami.

ściemniają ile mogą...

ja wysłałem w śr. w zeszłym tygodniu wypowiedzenie i oni nadal twierdzą że nie otrzymali jeszcze...

 

Odpisałem

 

Informuję Panią, iż moją intencją nie jest wypowiedzenie umowy w trybie art. 6 §1 Regulaminu umowy a abonament, tylko w trybie przewidzianym w art. 7 §1 Regulaminu, z powodu usunięcia z oferty dniem 3 grudnia 2012 r. kanału Club TV, który to kanał był kanałem gwarantowanym w ofercie. W związku z tym umowa o abonament ulega rozwiązaniu z dniem 31 grudnia 2012 r., a nie, jak Pani informuje, 31 maja 2013 r.

 

Oczekując respektowania zapisów Regulaminu pozostaję z poważaniem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest najlepsze:

http://www.uk.zoneromantica.tv

 

Oficjalnie tego kanału już nie ma.

 

Co udowadnia również ta strona:

http://www.chellozone.com/

 

 

A tak się śmieli niektórzy że w platformie C+ i CP jest nieistniejący kanał a jednak.

Zone Romantica zakończyła się.

 

Mało tego.

Jeśli nadawca zamienił Zone Romantica na CBS Drama to tłumaczenie C+ o zmianie nazwy Club TV na CBS Drama jest bez sensu i błędne.

 

Dlatego wypowiedzenie z powodu zastąpienia Club TV na CBS Drama jest obowiązujące zgodnie z zapisem Art 7 Par 1 i prawomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Dnia 4 grudnia wysłałem wypowiedzenie umowy ze względu na kanał ClubTV który jest wymieniony w załączniku do mojej umowy i został według nich zminiony na CBS DRAMA . Chodzi o art.7 PROGRAMY par.1 , mam prawo do wypowiedzenia umowy bez konsekwencji w terminie 1 miesiąca od dokonania zmiany . Dzwoniłem do cyfry i pismo wysłali do mnie w czwartek z odpowiedzią , komuś już uznali wypowiedzenie umowy o abonament z cyfrą+ ? Ja rozumiem że jeśli chodzi o ten artykuł 7 paragraf 1 to kazde usunięcie kanału to zmiana programowa , co mnie interesuje że CYFRA+ daje inny kanał za ten co usuwają ?! Jeżeli CYFRA nie zaakceptuje wypowiedzeń to tym samym łamie PRAWO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 Grudnia 2012 roku do 3 stycznia 2013 r. , pismo powinno się znalezc u Cyfry+ . DO zmiany w ofercie doszło 3 grudnia 2012 roku . Według mnie jest od tego artykuł 7 paragraf 1 .

 

Ja wysłałem 4 grudnia , 10 grudnia mieli u siebie moje wypowiedzenie , w czwartek 13 grudnia wysłali do mnie odpowiedz , spodziewam się na początku przyszłego tygodnia pisma z Cyfry+ . Czy ktoś dostał pisemną odpowiedz listem pocztowym od Cyfry ?

 

Czy to prawda że ZONE ROMANTICA znika z dniem 1 stycznia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawą do wypowiedzenia jest już zastąpienie Club TV na CBS Drama ale wycofanie Zone Romantica również będzie stanowiło taka podstawę.

 

---

O CBS Drama

Na większości rynków europejskich 3 grudnia 2012 zajął miejsce kanału Zone Romantica. W Polsce zastąpił lifestylowy kanał Club TV[1].

https://pl.wikipedia.org/wiki/CBS_Drama

 

Skoro CBS Drama tam zastępuje jedno a gdzie indziej drugie to nie jest to żadne przekształcenie, przebranżowienie ani cokolowiek podobnego ale jest to zastąpienie dotychczasowego kanału nowym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadam umowę zawartą w dniu 4.01.2012 między Canal+ Cyfrowy a

[moje dane]

Zgodnie z art. 7 PROGRAMY par. 1 w ofercie programowej doszło do zmiany.

Kanał ClubTV który jest wymieniony w załączniku do umowy

został zmieniony na kanał CBS Drama.

Nazwa kanału i jego oferta nie jest zbliżona do oferty kanału ClubTV.

Zgodnie z przytoczonym paragrafem mam prawo do wypowiedzenia umowy bez konsekwencji w terminie 1 miesiąca od dokonania zmiany.

Do zmiany w ofercie doszło w dniu 3.02.2012

 

.. Takie wypowiedzenie wysłałem do Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...