Skocz do zawartości

Vectra: Zaginiony kanał - AXN


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, droga ekipo. (:

 

Ostatniej niedzieli, kiedy zamierzałam usiąść przed telewizorem i obejrzeć kolejny odcinek mojego ulubionego serialu z AXN, zamiast wyczekiwanego epizodu powitał mnie niebieski ekran. Pomyślałam, że moja jakże kochana kablówka znów coś namieszała i zmieniła kolejność kanałów. Tak więc przeleciałam je wszystkie w poszukiwaniu AXN - bez skutku.

Powstało pytanie - co się z nim stało? Może to nie wina Vectry, a po prostu zwykła tymczasowa awaria... Tylko jak wytłumaczyć, że oprócz tego zniknęło jeszcze parę kanałów, na które rzadko zaglądałam, więc nazw nie jestem w stanie wymienić. Zadzwoniłam do obsługi klienta, a ci wytłumaczyli, że zmieniali częstotliwość nadawania (a może coś zupełnie innego, nie mam pamięci do technicznych terminów) i trzeba znowu zainstalować sobie program.

No nie, ale jak to naprawić? Ostatnim razem robiłam coś takiego podczas podłączania kablówki. Znam się tylko na komputerach, telewizory to już czara magia.

 

Czy może ktoś z Was zna się na takich rzeczach?

Ach... Jeszcze jedna wskazówka - mam kilkunastoletni telewizor Grundig (model nieznany, zapomniany). Choć stary, w wyśmienitej formie.

 

---

Uch! Pomyliłam działy, to powinno być raczej w Dyskusji Ogólnej. Chociaż z techniką mój problem jest poniekąd związany.

Wyjątkowo przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz kablówkę analogową, bez dekodera?

Jeśli tak, to w opcjach TV powinnaś mieć opcję "instalacja" albo "wyszukiwanie kanałów". Po jej wybraniu powinna Ci się pojawić opcja "automatycznie" lub "ręcznie".

Pierwsza opcja wyszuka Ci na nowo wszystkie kanały (i poprzestawia pewnie ich kolejność). Druga pozwoli ręcznie wyszukać (strzałkami w prawo i w lewo) interesujący Cię kanał i dodać go pod wskazanym numerem na liście programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...