Skocz do zawartości

Orange Freedom


Rekomendowane odpowiedzi

też czytałem, że od jesieni mają wejść nowe obniżki cen abonamentów.

Ciekawe jakimi ofertami zaskoczą nas operatorzy.

Czy skupią się tylko na konkurencji cenowej?

Czy bardziej pójdą w stronę choćby Orange Freedom, z bonusami w ramach abo. Z drugiej strony, niech robią cokolwiek aby było tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie-czy jak mam 1 mb na kolejnej przedłużonej z pomarańczką umowie to jak sobie będę chciał wziąć więcej megabitów to dadzą ulgę? a tak jeszcze jedno-jak mieszkam na tzw wypizgaczu to będzie się dało podłączyć więcej niż 1 mb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od twojej lini. Ale na więcej jak 2Mbps chyba nie da rady

Co do zwiekszenia predkości to możesz wziąć tylko to co było w twojej ofercie i płacić tyle ile było w tej ofercie. A więc nie możez wziąć nowych planów 10 i 20 oraz 2 i 6 po tej obecnej cenie a po starej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak powiedział Padziero, wszystko zależy od warunków technicznych Twojej linii.

 

Najlepiej chyba zadzwonić do BOK, spytać się o możliwości zwiększenia Orange Freedom

i warunki przedłużenia umowy.

To z jakich prędkości i jakich cen będziesz mógł skorzystać zależy od wielu indywidualnych czynników, umowy jaką obecnie posiadasz itd.

Sądzę że z 6megabitowym łączem, nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Zakładam ten wątek bo mam pewien problem.

Używałem Orange Freedom stacjonalnie przez modem ZTE 852.

Niestety w sobotę wskutek awarii komputera(którą po paru godzinach udało mi się naprawić),zniknęła mi z komputera ikona ZTE 852 przez którą łączyłem się z modemem i internetem.

Dzwoniłem do pomocy technicznej Orange.

Powiedzieli mi,że nie mam zainstalowanej na komputerze karty WAN/ATM/ADSL MINIPORT.

Sprawdziłem i rzeczywiście wskutek awarii zniknęła mi ta karta z komputera.

Mam prośbę,by ktoś z internautów dał mi link do strony z której mógłbym pobrać tą kartę.

Zaznaczm,że chodzi mi o kartę WAN/ATM/ADSL MINIPORT a nie o sterowniki do orange freedom.

Dziękuję za każdą odpowiedż.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów SAT KURIER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko instaluję po kolei tak jak w instrukcji .Modem ZTE 852 niby jest sprawny bo świecą dwie diody.Gość jednak z Orange powiedział,że nie mam zainstalowanej tej karty WAN/ATM/ADSL MINIPORT.Moze ktoś ma link skąd mogę go pobrać by zaistalować tą kartę.Powiedział on,że sterowniki nie widzą tej karty czy jakoś tak.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw Winde od nowa beda wszystkie steroniki

Takiej bzdury jeszcze nie czytałem. W jaki sposób sterowniki do zewnętrznego chińskiego modemu ADSL mają być w systemie?

 

Najprościej zainstalować je z płyty dołączonej do zestawu instalacyjnego (nie instaluj nawet aplikacji od Orange, tylko wyszukaj na płycie katalog ze sterownikami i zainstaluj je same). A jeśli płytę zgubiłeś, znajdziesz je tutaj:

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obs ... /neo_pobr/

Zwróć uwagę, że ten modem występuje w dwóch wersjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...