Skocz do zawartości

Orange Freedom


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś z Was korzysta z Orange Freedom ?

Długo się czeka na realizację zlecenia od momentu złożenia zamówienia w Orange?

Jak wygląda sprawa z obsługą techniczną?

To przecież idzie na łącza TP i jak coś, awarię zgłasza się do Tepsy czy Orange?

Ktoś może pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z oferty Orange Freedom,czas realizacji zamówenia to w moim przypadku było około 5 dni roboczych. A chyba całkowity czas jeśli się nie myle to dwa tygodnie.

Jeśli masz problem na łączach to zgłaszasz do TPsy,jeśli masz problem z modemem lub prawidłową konfiguracją dzwonisz do Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się sprawdza takie 6megabitowe łącze w Orange?. Da się spokojnie na tym pograć w sieci?

Co do szybszych prędkości Padziero to niedawno czytałem na Teleposie że Orange ma zamiar wprowadzić nowe prędkości 10 i 20mb/s do swojej oferty.

Więc wygląda na to że, będziesz miał możliwość z korzystania z takiego łącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Net chodzi bardzo dobrze, zero błędów na linii, PING ok. 30ms, brak wahań prędkości jest po prostu miodzio.

Tak teraz znalazłem w sieci że Orange oferuje od dzis 10 i 20Mbps, szkoda e po telefonie na infolinie nic nie wiedza o przejściu z niższej prędkości,no ale będę czekał

 

http://i30.tinypic.com/28vdn3s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co możesz mieć za problemy? Jak z neo nie masz to i z Orange tez nie będziesz mieć. Orange idzie po lini TP więc jak coś jest nie tak to tez i u TP, netii i innych BSA. Irytuje mnie jak ktoś pisze że netia ciagle się wiesza, Orange nie działa a TP jest OK, skoro wszystko jest to to samo, tylko modemy inne, nazwy i ceny. Technologia ta sama, centrale DSLAMy też itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli posiadasz telefon z abonamentem w Orange, wystarczy, że podpiszesz z nami umowę na czas określony, na jedną z opcji Orange Freedom. Od teraz Pakiet Złotówek możesz przekazać również Twoim bliskim, którzy mają telefon z abonamentem, mix lub na kartę - oferta dostępna dla nowych klientów Orange Freedom."

Taka wiadomość jest na stronie orange. Ale w regulaminie jest tak napisane, że można wywnioskować, iż użytkownicy pre-paid też dostają pakiet złotówek. Luknij na stronę orange i tam przeczytaj wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A telefon miałeś na kartę czy abonament? Bo regulamin promocji na internet na stronie orange jest obowiązujący od 20.07, więc chyba warunki na freedom i ten pakiet złotówek były wcześniej inne i być może wcześniej można było wziąć ten pakiet zarówno przy abonamencie jak i na kartę, a teraz to nie wiadomo do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dużo? Jeśli masz do wyboru tylko tp i wszystkie inne firmy co jada na kablu tp to cena jest ok jak na chwile obecna. Ja wole jednak tp ze wzgledu na jakośc obsługi.Jest co prawda troche drożej,ale jak mialem problemy z linia ,zadzwonilem ok 8 rano a o 12 byl juz monter. w netii czy multiom musialbym czekac z tydzien -dwa. A tak apropos cen to po wakacjach ceny idą sporo w dól bo wchodzi w zycie porozumienie tp z uke ,takze jak macie mozliwośc to zaczekajcie do września,pazdziernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange a TP to nie jest jedna firma, tylko jedna spółka kapitałowa.

I stąd może, wynikają te różnice.

 

Zastanawiam się jeszcze nad ceną:

6 mb/s za 68zł na 12 miesięcy, to dużo czy mało w porównaniu z ofertami innych operatorów?

Ja bym powiedział że mało,ja za 1MB na początku placiłem 64 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...