Skocz do zawartości
  • 0

Problem z sygnałem na wejściu HDMI.


moviesmaniac
 Udostępnij

Pytanie

Witam i proszę o poradę. Kupiłem niedawno telewizor 50 calowy Panasonic - plazmowy - TX-P50X10Y, do którego jest podłączony kablem HDMI dekoder satelitarny Cyfrowego Polsatu HD Samsung DSB-H370G i po kilku dniach zaczął się problem z odbiorem programów z dekodera gdyż podczas oglądania TV nagle znika sygnał.Obraz wtedy jest taki jak przy szukaniu kanałów z kablówki :( Dekoder się nie wyłącza bo mam też ten dekoder podłączony do stacjonarnej nagrywarki DVD i na wejściu mam dalej sygnał z dekodera satelitarnego. Jeśli zniknie mi sygnał na wejściu HDMI z dekodera i przełączę na inne wejście w telewizorze i po kilku sekundach wrócę na to samo wejście to sygnał już jest i dalej mogę oglądać dany program lecz jest to już wkurzające jeśli w ciągu dnia kilka razy mi zniknie ten sygnał. No i dodatkowo ostatnio zauważyłem iż gdy włączę odtwarzacz blu ray Samsung BD-P1500 i od razu chcę podczas odtwarzania płyty " przeskoczyć " do kolejnej sceny to też sygnał zanika tak samo jak podczas oglądania satelity. Nie wiem czy to coś nie tak z wejściami HDMI w tym telewizorze czy też coś nie tak ze współpracą sprzętu Samsung z Panasonic gdyż do trzeciego wejścia HDMI w telewizorze mam podpiętą stacjonarną nagrywarkę dvd Sony nic się takiego czegoś nie dzieje podczas gdy jest z niej odtwarzana płyta DVD czy też oglądany nagrany materiał.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...