Skocz do zawartości
  • 0

ustawienie konwertera do odbioru sygnału dla N-ki i C+


kaziu44
 Udostępnij

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Anonymous

Z tego co zrozumiałem prubujesz złapać sygnał dla Cyfry+ i n'ki za pomocą dwóch konwerterów, a takie rzeczy to się robi z jednym konwerterem z dwoma wyjściami. A jeśli próbujesz to zrobić za pomocą jedna konwertera to musisz podać więcej szczegółow, aby Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

chodzi mi o to że mam ustawiony sygnał z hot bi r da dla N-ki wszystko jest ok ,odłączam dekoder N-ki podłączam dekoder Cyfry .plus Pionier B C T i muszę lekko przekręcić antenę i wtedy mam sygnał dla Pioniera a chcę zrobić coś takiego założyć dwa t w iny dwa przełączniki di se qc,będę wtedy odbierał sygnał z astry i hot bi r da czy takie ustawienie będzie dobre dla N box i Pioniera czy wtedy będzie dobry sygnał pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Anonymous

Jak dla mnie dziwna sprawa. A jak ustawisz pod Pioniera, a potem podłączysz dekoder n'ki to też nie masz sygnału na nboxie?

Jeśli chodzi o zezy na twinach to wszystko powinno działać. Z tym, że przełącznik powinienbyć typu DiSEqC 2.0, tak jak mi kiedysz doradzono. Na 1.0 też niby chodzi, ale przezorny zawsze ubezpieczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Anonymous

Nie jestem specem i dla mnie jest to bardzo dziwne. Najlepiej by było już teraz założyć twin i zobaczyć jak będą zachowywały się dekodery po podłączeniu do jednego konwertera. Można też oba dekodery podłączyć do innej instalacji antenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
dokładnie tak jak ustawię pod pioniera brak sygnału na nboxie

konwerter ustawia się pod satelitę a nie pod operatora.Musisz ustawiać wg najsłabszego transpondera.Ja z jednego ustawienia odbieram C+,TNK i FTA.To nieznaczny ze wszystkie sygnały mam jednakowej jakości.Jak sobie nie poradzisz musisz komuś zlecić ustawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pioniera sprawdzałem na innej instalacji i jest ok, na tej samej instalacji sprawdzę jeszcze n boxa , a następnie zamontuję dwa twiny oraz diseqc 2/1 x2 spróbuję ustawić konwertery poprzez zbliżanie lub oddalanie do środka czaszy anteny, dziękuję Wam bardzo za informację pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...