Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy kogo dzisiaj zaprosza do magazynu Orange Ekstraklasa. Dziwi mnie to ze NSport nie wywalczyl aby o wczesniejszej porze emitowac premiere tego magazynu

Jest zapisane jasno w umowie i nic więcej nie mogą. I w żaden sposób nie uda im się tego zmienić. Maja prawa do niedzielnego magazynu po 22 w TV kodowanej i po 23 w TV otwartej. Dlatego, że musi to być wyemitowane po Lidze + Ekstra.

 

Przemek bramki to oni od C+ biorą czasem nawet widać logo C+ na nich bo złe je zasłonią. Tak samo z iTVN jest gdzie leci mecz z C+.

Centralna łatwizna bo merytoryka magazynu tez jest tragiczna. . Mam nadziej, że ktoś przejmie inny te skróty od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli sie przynajmniej postarac aby przesunac ten magazyn na 20. Co do magazynu Gol i TVP to ich skroty to sa plansze ze strzelcami bramek bo widzialem Sportowa Niedziele

 

Stary nie rozumiesz, ze nie mogą. Jest zapisane tak w umowie i tyle. A jak pisałem wyżej jest tak dlatego, że magazyn niedzielny musi być po Lidze+. Na antenie TVN 24 jest właśnie po 22, a na antenie TVN po 23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli sie przynajmniej postarac aby przesunac ten magazyn na 20. Co do magazynu Gol i TVP to ich skroty to sa plansze ze strzelcami bramek bo widzialem Sportowa Niedziele

 

Stary nie rozumiesz, ze nie mogą. Jest zapisane tak w umowie i tyle. A jak pisałem wyżej jest tak dlatego, że magazyn niedzielny musi być po Lidze+. Na antenie TVN 24 jest właśnie po 22, a na antenie TVN po 23.

W przyszlym tygodniu magazyn Liga+Extra w niedziele o 23 wiec jak widac magazyn orange bedzie wczesniej.Skoro nie potrafia ustawic wczesniejszej godziny emisji w tym niekodowanym TVN to mogliby dac przynajmniej powtorke w poniedzialek o jakies normalnej porze np. 17-18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariusz Wdowczyk, były piłkarz reprezentacji Polski i trener klubowy, związał się z kanałem nSport.

W ramach stałej współpracy Wdowczyk będzie ekspertem programów piłkarskich emitowanych na antenie sportowego kanału informacyjno-publicystycznego nSport.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze nsport jest takim czarnym koniem jeśli chodzi o nabycie praw do piłkarskiej ekstraklasy, poważny konkurent dla

canal +

I niech ja zabieraja.Szkoda by jej bylo tylko ze wzgledu na HD.Jesli chodzi o poziom i sens jej ogladania to zadna strata.Moze wtedy wreszcie zachodnie ligi bylyby relacjonowane tak jak powinny,lepiej w zamian wygrac Bundeslige.Ciekawsza,mocniejsz,tansza i tez w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...