Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

1. TVP1 HD

2. TVP2

3. TVN HD

4. TVN HD +1

5. Polsat

6. TVN24

7. TVN CNBC

8. TV 4

9. TVN 7

10. TV Puls

11. TVP HD

12. BBC HD

13. TVN Style

14. TVN

15. TVN Meteo

16. Religia.tv

17. TVP Info

18. TVS

19. Romance TV HD

20. Kino Polska

21. MGM HD

22. AXN

23. Filmbox HD

24. Wojna i Pokój

25. Discovery HD Showcase

26. Discovery Channel

27. Nat Geo Wild HD

28. Animal Planet HD

29. TVN Turbo

30. nSport HD

31. nSport

32. Eurosport HD

33. Eurosport

34. Orange Sport

35. TVP Sport

36. Disney Channel

37. Disney XD

39. MTV Live HD

40. Eska TV

41. VIVA Polska

42. Rebel:tv

43. 4fun.tv

44. TVP Kultura

45. TVP Polonia

46. Mango 24

47. Fashion TV

48. TVP Seriale

55. nShow 3D

132. TV5 Monde EUROPE (z napisami w j. polskim)

151. TV Biznes

220. Tele 5

221. Polonia 1

222. TVR

223. iTV

224.CSB TV

225. Edusat Channel

226. Polskie Radio Czwórka (na wizji)

227. Polo TV

 

I lista FTA po linkiem: http://n.pl/oferta/uslugi_dodatkowe/fta.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg listy na KingOfSat (http://pl.kingofsat.net/pos-13E.php) na HB nadawane są bez szyfrowania kanały Polskiego Radia (konkretnie chodzi mi o Trójkę). Transponder Cyfry+: 10892.00 H. I mam dwa pytania: Czy te dane są aktualne i PR Trójka jest nadawana jako FTA z HotBirda? Gdzie mam szukać tego radia na liście kanałów? Tutaj też podają, że jest sygnał FTA: http://www2.polskieradio.pl/czestotliwosci/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej napisał że programy naziemne ukladaja się w kolejności znalezienią najpier niższy numer kanału później wyższy i problem jest wtedy gdy najpierw na niższym kanale mamy mux2 a później mux3 bo lepiej mieć jedynkę z przodu ale na to też jest sposób że mając mux3 wyżej można go dopisać z przodu jest choć jedna osoba jest tym zainteresowana to napiszę jak to zrobić żeby przestawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak wyjmujemy z tylu wtyczke z gniazda od anteny i włącząmy szukanie wszystkich kanałów w momencię gdy przejdźe częstotliwosc mux2 włącząmy antene z tylu i zapisze się tylko mux3 jako pierwszy następnie robimy przeszukanie nowych kanałów i dopisze się mux2 ale już z tylu w drugiej kolejności i gotowe. Super co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie testowałem, ale o ile pamięć mnie nie myli (bo z powodu słabego sygnału czasami MUXy mi znikają), to po wyszukaniu nowych kanałów one zawsze wracają do tej samej kolejności - czyli MUXy są w pamięci kolejno wg częstotliwości. Pomijam już szczegół, że z MUXa 3 ze Skrzycznego mam TVP Kultura, TVP Historia, TVP INFO a dopiero potem TVP1 i TVP2...

 

Gdyby listą kanałów dało się zarządzać wg własnego uznania a do tego nagrania programów poza płatnymi pakietami dało się normalnie czytać z dysku na innym komputerze, to chyba nie miałbym już na co narzekać jak chodzi o ten dekoder... Nagrania programów z płatnych pakietów (w tym także tych z tzw. "pakietu darmowego") mogłyby być szyfrowane jakoś inaczej, czyli Conaxem, tak żeby dało się je odtworzyć tylko po włożeniu karty do tunera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hmmm... teraz ja mam głupi problem. Zrobiłem pełny reset dekodera (mulenie itp), pobrał od nowa listę kanałów i nowy soft. Problem w tym że w albo soft jest stary albo coś jest nie tak. Wersja oprogramowania to 0X25, a tu zonk, bo nie mam możliwości skanowania satelit :| Wszystko wygląda jak by było na starym sofcie :/ Zrobiłem ponowny reset, robiłem też miękki reset przez "uruchom ponownie dekoder". Nie mam pojęcia co jest grane. Lista kanałów jest tylko do 1014 (z DVB-T). Próbowałem aktualizować oprogramowanie, ale nic z tego...

 

EDIT:

W liście ulubionych mogę wybrać tylko stacje TV. W związku z tym nie ma też radia internetowego. Wciskanie @ po za mrugnięciem diody w tunerze nic nie powoduje.

 

EDIT (20:15):

Przed chwilą otrzymałem aktualizację, ni z tąd ni z owąd... Wszystko wróciło do normy. Fakt, dzwoniłem do biura obsługi klienta, ale nie potrafili mi pomóc twierdząc że nie ma możliwości "skanowania nieba" i rozłożyli ręce co mnie osobiście niemiłosiernie zdziwiło. Konsultanci nie wiedzą z czym mają do czynienia? :shock: Grunt że problem sam się rozwiązał :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie taką rzecz dekoder o nr 2849 ma to samo co 2850? skanowanie satelity coś w tym stylu bo 2850 chyba ma taką funkcje .. Pytam bo już miałem pudełko w ręce ale jak ujrzałem 2849 to się zawachałem i odłożyłem ewentualny zakup na poniedziałek :) Jeszcze pytanko jak myślicie n na kartę warto teraz brać, nie zmieni się coś gdy wykupi vivendi czy jakoś tak ..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...