Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie również Filmbox Extra i Filmbox Family, Działają normalnie mam Pakiet Domowy HD Premium, Swoją drogą to pewnie jakaś usterka bo jeżeli by miało być to na stałe to powinien analogicznie trafić też Filmbox zwykły a nie ma uprawnień na chwilę obecną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też działają Filmbox Extra i Family. Ale powiem szczerze że ich jakość to normalnie jak na TNK SD więc specjalnie się nie uradowałem z ich obecności. Dodatkowo to jakaś powalająca oferta programowa to nie jest...

Jeśli o mnie chodzi to mogliby coś jednego a porządnego wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też pojawił się komunikat "doładuj za 40 zł a 40 zł dostaniesz ekstra. oferta ważna do 5.12.2011". Pytam bo jestem ciekaw jak to interpretować? Jeżeli doładowuję normalnie tylko Domowy (19,90) to muszę zrobić doładowanie na przynajmniej 3 miesiące? Bo przecież musi być przekroczona kwota 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na forum "n".

 

,,Zimowa promocja doładowań telewizji n na kartę

i telewizji na kartę HD - 40 zł ekstra’’

Warunki Oferty Promocyjnej ,,Zimowa promocja doładowań telewizji n na kartę i telewizji na kartę HD

– 40 zł ekstra’’ dla Użytkowników ofert ,,Telewizja n na kartę’’ lub ,,Telewizja na kartę HD’’

Warunki ogólne:

Nazwa Oferty Promocyjnej: ,,Zimowa promocja doładowań telewizji n na kartę i telewizji na kartę HD –

40 zł ekstra’’ (dalej: Promocja).

Organizatorem Promocji jest: Cyfrowy Dom Sp. z o.o. (dalej: Cyfrowy Dom) (dalej: Organizator).

Czas obowiązywania Promocji: od dnia 14.11.2011 roku do dnia 05.12.2011 roku (dalej: Okres obowiązywania

Promocji).

Oferta dotyczy promocyjnego doładowania przez Cyfrowy Dom, stanowiącego dodatkowe doładowanie konta Klienta

zestawów ,,Telewizji n na kartę’’ lub ,,Telewizji na kartę HD’’, doładowanych przez Klienta w Okresie obowiązywania

Promocji.

Szczegółowe Warunki:

1. Z Promocji mogą skorzystać Użytkownicy oferty ,,Telewizja n na kartę’’ lub ,,Telewizja na kartę HD’’ (dalej:

Klient lub Klienci), którzy:

1) otrzymali informację od BOK (sms-ową i w postaci komunikatu na dekoder lub moduł nCAM)

uprawniającą do skorzystania z Promocji),

2) po otrzymaniu informacji opisanej w ust. 1 pkt 1, doładowali aktywowane zestawy ,,Telewizji n na

kartę’’ lub ,,Telewizji na kartę HD’’ (dalej: Zestaw/Zestawy) w Okresie obowiązywania Promocji, kwotą

co najmniej 40 zł, jednorazowo.

2. W ramach Promocji Klienci, którzy doładują Zestawy w ramach ofert ,,Telewizji n na kartę’’ lub ,,Telewizji na

kartę HD’’ w Okresie obowiązywania Promocji uzyskują, bezpłatnie, dodatkowe doładowanie o wartości 40 zł

(dalej: Promocyjne doładowanie).

3. W przypadkach opisanych w ust. 2 powyżej decydujące znaczenie dla uzyskania benefitu przez Klienta będzie

miała data zaksięgowania doładowania wykonanego przez Klienta, zarejestrowana przez Cyfrowy Dom.

4. Promocyjne doładowanie może być wykorzystane tylko na Dostęp do Pakietu Domowego HD lub Pakietu

Domowego HD Premium w ramach oferty ,,Telewizja n na kartę’’ lub „Telewizja na kartę HD”.

5. Promocyjne doładowanie zasili konto Klienta w ciągu 60 dni roboczych od daty zaksięgowania przez Cyfrowy

Dom doładowania dokonanego przez Klienta w Okresie obowiązywania Promocji .

6. Promocyjnego doładowania Klient nie może przenieść na inny okres.

7. W Okresie obowiązywania Promocji Klient może tylko jeden raz otrzymać Promocyjne doładowanie dla

jednego Zestawu.

8. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszych Warunkach Promocji, zastosowanie mają postanowienia

odpowiednio Przewodnika Użytkownika wraz z Przewodnikiem po ofercie ,,Telewizja n na kartę’’ albo

Przewodnika Użytkownika wraz z Przewodnikiem po ofercie ,,Telewizja n na kartę’’.

9. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do wycofania niniejszej Promocji w dowolnym terminie lub

zmiany niniejszych Warunków Promocji. Informacja o zmianie bądź wycofaniu niniejszej Promocji zostanie

podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej: http://www.telewizjanakarte.pl i http://www.n.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem z ciekawości na strone telewizjanakarte.pl i sensacja, zaktualizowali liste kanałów. Pojawiły się kanały TVN7HD, TVN TurboHD, StyleHD i PSN.

Durni konsultanci cały czas nie wiedzą, że PSN jest w ofercie, ale tak to jest jak bierze sie ludzi prosto z ulicy i płaci za ,,dzień dobry'' i ,,do widzenia'' . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z ciekawość po Twojej informacji też wszedłem na tą stronę i widzę, że zmienili tylko spis kanałów na stronie głównej. Jak wejdziesz głębiej przez zakładkę KANAŁY układ jest stary.

Nie wiem czy zauważyłeś jeszcze jedną rzecz. W pakiecie Domowym HD pojawił się Polsat SD. Czyżby po skończonej promocji miałby zostać ?

Wiem wiem, że jest ustawa i ma być obowiązek ale po co wcześniej były te podchody z przesuwaniem terminu "świecenia" tego kanału.

Mi osobiście nie zależy na tym kanale w wersji SD, w HD pewnie pozycje nagrywane w HD wyglądają dużo lepiej i taką wersją bym przyjął. Oglądam go z DVB-T bo jest w 16/9 i jest dużo lepszej jakości. W DVB-T jest ostry obraz a na satelicie jakiś taki rozmyty. Dobrze to widać po napisach czy choćby logotypie gdzie słowo POLSAT w DVB-T jest ostre i czytelne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...