Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, u mnie działa POLSAT na 2322 w TnK HD[ale to jak wyżej powiedziano zależy kto ma jak ustawione kanały:)]

zobaczymy jak długo?!

 

ps nie są dobre wiadomości przeczytane dzisiaj,że TnK HD nie będzie rozwijana,a bedzie za to N na Kartę;dziwi mnie taki manewr,no ale oprocz zmiany nazwy,zmienił się okres BEZ DOŁADOWANIA, jedynie 1 miesiąc i pewnie o to im chodziło. Można migrowac,ale po co?przecież to nic POZYTYWNEGO nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

HOT BIRD 6 (13°E)

tp. 132 (11,158 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

 

ID: Polsat

PID V: 257

PID A: 258 (pol)

PID PCR: 257

SID: 13101

PID TXT: 264

PID PMT: 33

Provider: Cyfrowy Polsat S.A.

Kodowanie: Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat, S4/N3 - CYFRA+), Conax (n, TNK HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy jak się kupuję kartę TNK HD to karta jest ważna do 2016r. tak jak z TNK czy nie?

Szukałem informacji w regulaminie i na stronie, ale nic o tym nie piszą.

Chodzi mi o to czy mogą od tak zakończyć czy wymusić przejście na N na kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi pracujących w iti. Zrobili promocję w tnk hd, dodając Polsat do końca sierpnia, i myślą że we wrześniu ludzie przejdą do n na kartę.

Tylko po co mają przechodzić? Dla Polsatu który od września będzie prawie w całej Polsce w dvb-t? Czy dla skrócenia oglądania programów bez opłat do jednego miesiąca?

Przecież te 38 tyś użytkowników, którzy"sparzyli" się na tnk hd, nie zaufają ponownie iti.

Lepszą promocją było by dodanie Polsatu do tnk sd - bo użytkownicy tej oferty nie mają możliwości oglądania programów z dvb-t i na pewno jakaś liczba by się skusiła na nową ofertę od n. Ale widocznie marketingowcy w iti poziom inteligencji mają na poziomie przedszkola.

Jedno jest pewne - tnk hd i sd straciły już rację bytu z powodu wprowadzenia n na kartę i włączania nowych nadajników naziemnych dvb-t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...