Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm, nPremium 4 zastąpiło nShow 3D? Bo nie widzę na liście...

 

No tak to wygląda - nawet SatKurier o tym pisze - że nie było to zapowiadane.

Generalnie to nShow jak dla mnie był badziewiasty - jedno i to samo na okrągło leciało - może na tym nPremium będą jakieś filmy w 3d przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do BOK bo mnie sytuacja zaczęła denerwować. Dwie wiadomości z dwóch działów, wykonałem dwa telefony jeden po drugim, informację podawała inna osoba i co ważne obydwie podały te same informacje:

1. Nie ma potwierdzonej i pewnej informacji czy kanały będą w promocji w TNK HD/NNK przez okres miesiąca czy tam doładowania. Więc wypada jeszcze czekać na informację i mieć nadzieję że jednak będą kanały dostępne w promocji.

2. Aktywację pakietu na chwilę obecną będzie można zrealizować tylko poprzez telefoniczne biuro obsługi klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do BOK bo mnie sytuacja zaczęła denerwować. Dwie wiadomości z dwóch działów, wykonałem dwa telefony jeden po drugim, informację podawała inna osoba i co ważne obydwie podały te same informacje:

1. Nie ma potwierdzonej i pewnej informacji czy kanały będą w promocji w TNK HD/NNK przez okres miesiąca czy tam doładowania. Więc wypada jeszcze czekać na informację i mieć nadzieję że jednak będą kanały dostępne w promocji.

2. Aktywację pakietu na chwilę obecną będzie można zrealizować tylko poprzez telefoniczne biuro obsługi klienta.

 

 

No to ja jestem ciekaw czy w ogóle coś dadzą na stałe.

Obecnie pozbyliśmy się już nShow a z końcem roku TVN+1 i jak zwykle głucha cisza ze strony CD co dalej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba możesz otrzymać rekompensatę w postaci wydłużenia ważności pakietu. Ale głowy nie dam. Ale to walka z wiatrakami moim zdaniem... Ja poczekam na oficjalne info bo pisałem maila w sprawie tego cyrku i promocji dla nowych i nie płacących. Zobaczymy czy ktoś raczy odpisać i wtedy będę kombinował żeby coś więcej się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchajcie,moj problem jest taki ze nadal kanaly mi nie swieca a mija 3 dzien ,od czasu zakupienia dekodera z TNK HD i wyczerpaniu 2 miesiecznego doladowania nic nie doplacalem odbieralem tylko te bez oplat ,a okres byl dlugi bo od kwietnia i niewiem czy nie powstal z tego dlugiego braku doladowania jakis problem.Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...