Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Royal sadze,ze dadza cos ciekawszego ze wzgledu na to iz wiele osob rezygnowało z powodu zmiany regulaminu bedą musieli jakoś odzyskać klientów,tak mi sie przynajmniej wydaje.Ja dostałem przy przedłuzeniu 30% rabatu na abonament przez 11mies i 50% rabatu na opcje dodatkowe tez na 11 miesiecy przy umowie 13miesiecznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz pewność ,że to chodzi o ten pierwszy miesiąc?

 

Tak, właśnie dzwoniłem do C+. Przykładowo jeśli zawrę umowę w czerwcu to do końca lipca mam czas na jej zerwanie. I jeszcze dowiedziałem się, że nie wiadomo czy ta oferta będzie w lipcu dostępna.. :/ A ja mam do końca czerwca sygnał od N-ki i chciałem z tej promocji skorzystać na początku lipca ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,co Wy tu wypisujecie? Operator układa listę i owszem,ale to zależy od używanego tunera, na wielu można samemu układać listy, na tunerach Cyfry np.na Strongu 6880, oglądasz takie kanały FTA, jakie sobie znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dziękuję za podpowiedź ale jak znaleźć listę kanałów po zaprogramowaniu?

Przejrzyj ten wątek może znajdziesz w nim odpowiedź na swoje pytanie. Ponieważ tuner ten większość osób ma na własność,opracowano dla niego softy alternatywne,w związku z tym obsługa nie jest taka sama w każdym przypadku. Wrzuć w :google: i na pewno znajdziesz pełne opisy i porady jak tuner wykorzystać maksymalnie,bo z fabrycznym softem chyba nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na wstępie napiszę, że jestem zielony w sprawach TV-Sat.

 

Posiadam telewizor kineskopowy Sony Vega TRINITRON 29, czy na tym TV jest możliwość odbioru kanałów HD ?

 

Wiem, że muszę mieć dekoder w tym przypadku ten => PHILIPS DSR 6201

 

Może to dziwnie zabrzmi, ale nie zależy mi na jakości HD tylko żeby dało się te kanały odtwarzać czy jest taka możliwość na tym TV co mam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak da się tylko po co :) - telewizor zmień obraz na nim wygląda porównując np. do nowych serii bravia jak na rubinie :D

 

a jak zobaczysz na nim obraz po jakimś czasie oglądania TV na LCD 40 lub 46 " sam będziesz się zastanawiać jak mogłeś oglądać TV na tej "14-tce "

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak się da to napisz proszę na jakie zasadzie to się podłącza ? jakie kable, jakim wejściem ?

 

Trochę szacunku dla starszych TV jak go kupowałem to był rarytas na tamte czasy i nadal jestem z niego zadowolony. Znajomi kupują plazmy i LCD a obraz gorszy niż na moim pikseli od [beep]y itp. ale to tak jak się kupuje TV za 2500 zł wspomnę jeszcze, że dużo ludzi narzeka na jakość kanałów Cyfry+ ja tam jestem bardzo zadowolony z jakości więc chyba nie jestem zbyt wymagający :lol2:

 

Co do kanałów HD to jak będzie mi to działać jak SD to będę zadowolony głównie zależy mi na NGC HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak się da to napisz proszę na jakie zasadzie to się podłącza ? jakie kable, jakim wejściem ?

 

Trochę szacunku dla starszych TV jak go kupowałem to był rarytas na tamte czasy i nadal jestem z niego zadowolony. Znajomi kupują plazmy i LCD a obraz gorszy niż na moim pikseli od [beep] itp. ale to tak jak się kupuje TV za 2500 zł wspomnę jeszcze, że dużo ludzi narzeka na jakość kanałów Cyfry+ ja tam jestem bardzo zadowolony z jakości więc chyba nie jestem zbyt wymagający :lol2:

 

normalnie przez EURO co do rarytasa to też takiego jeszcze mam i służy jako dziecięcy ... co do pixelozy jak ktoś usiądzie 1,5 m przed 40 lub 46 " i ogląda SD to tak ma :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zależy od tego jakie będą w sklepie (i nie konwerter z QUAD, a konwerter typu QUAD) :wink: Nie kupuj napewno żadnego konwertera w jakiejś super hiper promocji, wybieraj raczej coś w średniej cenie, bo przepłacać też nie za bardzo się opłaca, a taki średniak powinien być ok :wink: A antena podobnie, nie za tanio, nie za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...