Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłeś dekoder niezależny, więc powinieneś zapoznać się z instrukcją obsługi, w której na pewno jest opisane wyszukiwanie programów.

Brak odbioru programów może być spowodowany nieaktualna lista programów.

Nie znam tego dekodera i w zależności od oprogramowania może mieć funkcję skanowania całego satelity bez wpisanych transponderów - tzw. blind skan, pojedynczych transponderów - tutaj powinieneś wpisać aktualne dane każdego transpondera lub co najmniej sprawdzić te istniejące i posiłkować się parametrami transponderów i nadawanych kanałów np. ze strony kingofsat.pl.

Najlepiej by było, gdyby dekoder miał funkcję skanowania szybkiego i był wybór pakietu np. C+ i C+ HD - wtedy użyj tego właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lista jest ta sama, nic się nie zmieniło to może ta stara nie została zastąpiona nową. Często przed skanowaniem trzeba przywrócić ustawienia fabryczne co kasuje wszystkie ustawienia do domyślnych i dopiero nowe skanowanie.

Druga sprawa - dużo kanałów HD jest z tr. 11411, który jest bardzo wymagający co do precyzyjnego ustawienia anteny. Jak masz sygnał na tym tr. to OK, jak jest słaby lub wcale to trzeba dostroić antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar na początku grudnia pierwszy raz podpisać umowę z cyfra, interesuje mnie pakiet start w cenie promocyjnej za 43zł + multiroom za 15zł (podrożał bo byl za 10?), i troche sie zdziwilem bo wybierajac pakiet w internecie w kanalach dostępnych mamEUROSPORT 1 I 2, a w ulotce tego nie ma? te programy sa na jakis okres za darmo czy na caly okres trwania umowy i czy zamawiajac w takim wypadku przez internet moge jakos skorzystac z promocji pierwsze 3 miesiace za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manius80, wrzuciłeś wszytko do jednego worka, ciężko to rozczytać, więc tak:

- błąd na stronie, Eurosporty są od wyższych pakietów. W pakietach start ich nie ma.

- 3 mc za darmo (na pakiet) dostaniesz, jak poinformujesz o tym konsultanta, który zadzwoni do Ciebie, bo takiej opcji na stronie nie widzę. podsumowując, będzie Cię to kosztować 43zł + 15zł = 58zł, umowa na 23 miesiące, z czego pierwsze 3 miesiące będziesz płacił po 15zł za Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanko - obecnie posiadam Optimum i dodatkowo pakiet Canal+, za co płace 75,90 zł.

Czy istnieje możliwość przejścia w trakcie trwania umowy na Canal+Optimum za 78,00 zł.

Pytam się bo jestem obecnie w posiadaniu dekodera HD i troszkę brak mi kanałów HD z pakietu Canal+.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy NASA odkryje zycie na Marsie? bo nie wiem?!

@manius88 LISTOSCI!

nie byłem pewny więc zapytałem a dział jak sama nazwa wskazuje jest dla początkujących. mam rozumieć że nowe kanały + możliwe podwyżki mogą się pojawić od 1 stycznia 2012 czy to nie jest ustalone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder z Cyfry, który obecnie współpracuje z Clonem to Pace 500GB w płatnej dzierżawie po 10zł. Oczywiście możesz dobrać za 15zł kartę multirooma i wsadzić ją do SagemaHD

Dzięki, za podpowiedź, chyba zrobię jak sugerujesz z tym Sagem i MR. Wtedy można jeszcze dokupić do MR dekoder SD który będzie pracował z clone prawda (jaki z oferty byłby optymalny -czy szukać czegoś na "wolnym rynku")?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...