Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie.

Z regulaminu umowy o abonament

 

"7.Abonent, w terminie jednego miesiąca od daty wygaśnięcia/rozwiązania Umowy, zobowiązany

jest do zwrotu Sprzętu Autoryzowanemu Dystrybutorowi, a w przypadku jego utraty –do

poinformowania Operatora Cyfra Plus w ww. terminie o tym fakcie. W przypadku opóźnienia w

wykonaniu powyższego obowiązku Abonent uiści na rzecz Operatora Cyfra Plus karę umowną w

wysokości 300 (trzystu) złotych. Zapłata ww. kary umownej nie zwalnia Abonenta od obowiązku

zwrotu Sprzętu. W przypadku niedokonania zwrotu Sprzętu, pomimo wystosowania przez

Operatora Cyfra Plus po upływie miesięcznego terminu, o którym mowa powyżej, dodatkowego

wezwania do zwrotu Sprzętu, Abonent jest zobowiązany, na podstawie żądania Operatora Cyfra Plus

(w formie noty), do zapłaty Operatorowi Cyfra Plus odszkodowania w wysokości

określonej w Cenniku. Ponadto Abonent pokryje koszty poniesione przez Operatora Cyfra Plus w

związku z koniecznością odbioru przezeń Sprzętu z miejsca, w którym będzie się on znajdował po

upływie miesiąca od wygaśnięcia/rozwiązania Umowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FFan, czytaj dokładnie co cytujesz:

Raczej nie.

Z regulaminu umowy o abonament

 

"7.Abonent, w terminie jednego miesiąca od daty wygaśnięcia/rozwiązania Umowy, zobowiązany

jest do zwrotu Sprzętu Autoryzowanemu Dystrybutorowi, a w przypadku jego utraty –do

poinformowania Operatora Cyfra Plus w ww. terminie o tym fakcie. W przypadku opóźnienia w

wykonaniu powyższego obowiązku Abonent uiści na rzecz Operatora Cyfra Plus karę umowną w

wysokości 300 (trzystu) złotych. "

 

Czyli jak nie zostanie oddane w 30 dni od rozwiązania to zostanie naliczona kara 300zł + 100zł jeżeli karta zagubiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@simonnasedo, bo jak chcesz dzierżawić dekoder PVR to nie możesz zakupić innego dekodera. Poza tym słabo czytałeś, bo było też wspomniane, że takie oferty (na 15 miesięcy)tylko via email.

 

PS. nie wiem dlaczego ten wpis wylądował w koszu. Pewnie modek odruchem poleciał wszystkie posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy na Cyfrze program kanałów HD są zawsze identyczne co kanały SD. Czy zdarza się że są inne pozycje. Osobne kanały programowo nadają Filmbox HD i oczywiście nie zdublowany BBC HD czy ktoś jeszcze?

Animal Planet HD nadaje jeszcze inną ramówkę niż wersja SD...no i oczywiście MTV LIVE HD ale to chyba wiedziałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o tym MTV Live zapomniałem , wiec wywalając z listy kanały SD zdublowane przez HD nic nie stracę i nic przegapię.

Canal+ HD

CANAL+ Film HD

CANAL+ Sport HD

HBO HD,

HBO 2 HD,

HBO Comedy HD

Eurosport HD

Fox Life HD,

Animal Planet HD

National Geographic Channel HD

National Geographic Wild HD

Cinemax HD

Cinemax 2 HD

Te kanały powyżej które mają SD mogę wywalić te poniżej wiadomo zostawić.

BBC HD

Filmbox HD

MTVN HD

Animal Planet HD

 

Czy jakieś kanały HD jeszcze ominąłem ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wonsik czytaj dokładnie na co odpisuję i prześledź kolejne odpowiedzi:

 

"Przeczytałem pewnien komentarz iż po zakończeniu umowy jak nie oddam karty w terminie to grozi za to kara 500 zł. Pytanie w jakim terminie i za co niby to 500 zł, jest to prawda czy ktoś po prostu głupoty wypisuje."

 

"Tak jest to prawda,po skończeniu umowy trzeba oddać kartę w punkcie cyfry w przeciwnym wypadku jest kara,a termin to do 30 dni"

 

"Ale ta kara to 300zł"

 

i teraz:

 

Odszkodoawnie za niezwrócenie karty wynosi 100 zł! Tak samo w przypadku gdy zostanie ona skradziona lub zagubiona.

 

A chodzi nie tyle o odszkodowanie co karę za nieoddanie w terminie! Bo takie było pytanie i do tego odnosi się moja wypowiedź , a Ty się wtrącasz nie na temat :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o tym MTV Live zapomniałem , wiec wywalając z listy kanały SD zdublowane przez HD nic nie stracę i nic przegapię.

Canal+ HD

CANAL+ Film HD

CANAL+ Sport HD

HBO HD,

HBO 2 HD,

HBO Comedy HD

Eurosport HD

Fox Life HD,

Animal Planet HD

National Geographic Channel HD

National Geographic Wild HD

Cinemax HD

Cinemax 2 HD

Te kanały powyżej które mają SD mogę wywalić te poniżej wiadomo zostawić.

BBC HD

Filmbox HD

MTVN HD

Animal Planet HD

 

Czy jakieś kanały HD jeszcze ominąłem ?

 

Pozdrawiam

 

Tak, pominąłeś TVP HD i Eurosport2 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli za miesiac pazdziernik otrzymalem dwa rachunki od cyfry(pierwszy-normalny ,a drugi naliczony za walke) i przez przypadek zaplacilem rachunek nie wliczajacy walki to co nalezy teraz zrobic?czy przysla mi rachunek na next miesiac + naliczenie za walke czy moze zadzwonic do nich i ich powiadamic o zaistnialej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...