Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Posiadam umowę z marca tego roku opcja Optimum i dodatkowo Canal+ (w wersji SD), w HD odbieram tylko kanały z plusem i tvn.

Kilka dni temu otrzymałem maila od Cyferki takiej oto treści mniej więcej:

"dziękujemy, że jesteś z nami itp. specjalnie na święta przygotowaliśmy dla ciebie miłą niespodziankę, już dziś możesz oglądać Canal+ w HD"

I rzeczywiście pojawił się programy Canal+ w jakości HD.

I teraz pytanko - czy ktoś wie jak długo te kanały będą dostępne w HD.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj podpisałem umowę na cyfre+ pakiet kompakt.W sklepie robili aktywacje karty ale długo nie chciała pójść (około 2h) więc zabarałem tuner(Sagemcom DSI87 (HD)z kartą do domu i miałem miec kanał 55 albo 269 zeby złapał uprawnienia.W sklepie na tuner ten łapał kanały fta jednak u mnie juz nie.Podłączyłem go u siebie i nic ani siła ani jakość a wczesniej był tu dekoder tp samsung shd 85 i działał bez problemów, tak samo wczesniej było z polsatem echostar dsb- 717.Dodam ze mam zeza na astre i atre na jakiś czas złapał(pewnie zalezy od pogody).Co do mojej instalacji to wygląda to tak antena 60cm polsatu jeden konwerter twin i jeden single do zeza i przełącznik diseqc 2.0.A i jeszcze w drugim pokoju mam tnk sd i tam jest ferguson fk 6900 cr i tam działa wszytko i siłę pokazuje 98% a jakość 87%.Podłączyłem tam na chwile sagemcom'a i tam łapały kanały fta.iNie mam pojecia co jest nie tak czemu to nie działa u mnie.W ogóle w tym dekoderze nie ma opcji prawie zeby coś z konfigurować.Bardzo prosze o pomoc bo nie mam pojęcia czemu tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...